Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet kapni puhatalpú...

Hol lehet kapni puhatalpú cipőt 27 es méretben? Mint a liliputi olyasmit. Vagy 26os méret felett már ne is reménykedjek hogy van?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak 15-16 cmes lábig találok, de a fiam ezt már kinőtte,viszont ezt szerettem bentre használni.
2010. máj. 8. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a H&M-ben vettem olyan benti cipőt a kisfiamnak, aminek hasított bőr a talpa, és zoknival van összedolgozva. Nem találok róla képet, de nagyon jó itthonra. 21-est vettem neki, de biztos, hogy volt nagyobb is, talán verdás lehetett. Ne a bébi-részlegnél, hanem a kisfiús részen keresd. Az ára sem borzasztó, 1400 körül volt.
2010. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, az a baj hogy felénk nincs h&m..:(( Ezért is rendeltem eddig is az ilyesmi cipőket a netről.
2010. máj. 8. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Az Estrella most bővíti a kínálatát, nézd meg, szerintem talán van ekkora méretben is.
2010. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy a H&M-es vasarlo ilyen zoknira gondolt: [link]

Ha igen, akkor ez nem csak ott van, nagyon sok helyen lattam mar, piaci arusoknal is, de regi skalaban vettem en peldaul. Es nem nagy tetel, par szaz forint.

2010. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, igen, ilyenre gondoltam! :) És tényleg, most, hogy mondod, én is láttam a múltkor egy kínaiban, kb 600-700 Ft lehetett. Sajna a méretre nem emlékszem.

Egyébként ezt találtam még neked, ezek drágábbak, viszont tök jól néznek ki sztem :)

[link]

2010. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszi!!!! Pont ilyenre gondoltam mint ez a puhatalpak.hu :)) és van belőle 3-4 éves méret, szuper, köszi mégegyszer!!

És persze mindenki másnak is az ötleteket!

2010. máj. 10. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!