Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vettetek és milyen homokoz...

Hol vettetek és milyen homokozót a gyereketeknek? én inkább fát szeretnék vmit aminek teteje is van hogy a macskák stb ne másszanak bele?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nekünk innen van.

Egyébként egy 1000 mester férj pikk pakk megtudná csinálni,sajnos az enyém túl lusta volt hozzá :(

[link]

2010. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Aldiban volt nemrég, talán akad még raktáron, kérdezd meg! 10 ezer körül van, fából, leereszthető tetővel, ami véd a nap ellen, este leeresztve meg a macskáktól.
2010. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont ilyet kerestem a lányomnak, főleg a macskák miatt szintén...

AZ OBI-ban van fából készült, aminek a tetejét ha felhajtod kis padok lesznek, ha nem kell meg simán vissza hajtod. 6e forint, de őszintén szólva elég gyenguska anyag, ezért nem vettük meg, meg főleg azért mert apukám simán össz tud ütni egy ilyet, szóval ha van egy ügyes férjed nem akadály.Műanyagból készült tetős homokozó pedig van praktikerben, baumaxban, én ezekben láttam.

2010. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!