Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok ajánlani verseskötete...

Tudnátok ajánlani versesköteteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a kéréssel fordulok hozzátok, hogy javasoljatok nekem szép, igényes versesköteteket. Lehetőleg olyat, amelyek maiak, tehát a könyvesboltban meg tudom nézni őket. Talán furcsának hangzik, de most ne a tartalmi rész legyen az elsődleges szempont: a képi világ, a grafika, az összhatás érdekelne elsősorban. (Illusztrációs megbízást kaptam, és előtte végeznék egy kis "piackutatást", ugyanis az a tapasztalatom, hogy alig-alig van gyerekverses könyv most a boltok polcain, és elég "hagyományos" felfogású mind.)

Nagyon köszönöm a segítséget!



2017. márc. 1. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
mekkora gyereknek?
2017. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Körülbelül 6-10 éves korosztálynak.
2017. márc. 1. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!