Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékokat tudnátok...

Milyen játékokat tudnátok ajánlani egy 2 évesnek ezekre a hidegenb napokra benn a házba?

Figyelt kérdés

Olyan kellene ami esetleg több mint 10 percig leköti.

Szeret pakolni van már fiókja.

Van babakocsija babával amit tologathat.

Szeret rajzolni csak ilyenkor félő hogy a falra is kerül.

Épiteni is szeret bár az nem a kedvence.

Nem szeret kinn lenni az udvaron mióta hideg van. Alig lehet kikönyörögni igy gondoltam valami benti játék jól jönne amivel ellenne még a kicsit etetem és elaltatom


2016. nov. 10. 06:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Keress Youetubeon a MAMIBLOCK nevü nőci videóira! Nagyon jóók! :)
2016. nov. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De ezek nem olyan dolgok amiket magába tudna játszani.

Itt süt főz vicces kinézetű sütoket meg szerel, készit saját kezüleg.

2016. nov. 10. 07:38
 3/14 A kérdező kommentje:

Itt alapjáraton nem az van hogy nem eszik és viccesen kell elkésziteni neki.

A matatófalat meg a férjem nem tartja jó ötletnek mert ha azon a falon szabad akkor egyszer ha egyedül marad még fürdök addig az igazi konnektorhoz is oda megy és az nem lesz vicc.

2016. nov. 10. 07:42
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Amíg fürdessz, addig berakod a kiságyba.. azt gondolná az ember.. logikus!
2016. nov. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Én mesét indítok a 3 évesnek, mikor a picit altatom. Minden más vagy hangos vagy 5 percre köti le.
2016. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha kelloen lefarad seta kozben, akkor utana akar egy halom plussel is elvan. Vidd ki! Hiaba nem akar! Mindenkinek kell a friss levego!

Babakonyha, duplo, babaruhak, domper, fesulheto babafej.

2016. nov. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

en is meset teszek be mig furdik. egyebkent 2 eves es most kattant ra a puzzlekra...egesz nap egyedul jatszik veluk. meg van babahaza kisautoi, azokkal szerepjatekozik...lenyegeben barmivel tud egyedul jatszani ha olyan tipus, csak meg kell neki mutatni hogy...ha meg épp olyan korszak h nincs el egyedul (fogzik szeparal stb) akkor teljesen mindegy hogy szoktattad, es mekk9ra jatek arzenalja van.


a szerepjatekozasban ugy segitek neki hogy mindig fel dobok 1-1 temat: pl tegnap a muanyag zsiraf volt a doki, es az osszes tovbi allatt elment hozza, mindegyik mas panasszal...2-3 napig utana maga jatszotta ezt majd megunta akkor mutattam neki mast, pl hogy van egy kiraly kozottui es a tobbieknek elelmet kell keresni neki es eldugtam kulonbozo mu zoldsegeket a lakasba hogy azokat kell megkeresni...lehet meset olvasni sokat bujocskazni diavetiteni. ezek persze tarsas dolgok mar . tegnap konyvekbol csuazdat epitettem az autoinak...azota ki se jptt a szobajabol (lany :))

2016. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*furdök
2016. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kit a kicsit a kiságyba vagy a nagyot?

A nagynak már rég nincs kiságya. Körbetámlás van neki. Van babája, dömpere.

Rajztábláa gondoltam vagy zenelőszőnyegre.


Az akkora hülyeség hogy rakjam be a kiságyba kb ordit mint a sakál.

A lány meg nem nézhet mesét a nap 80%-ban.

Jatékot szeretnék neki!

Normális kézségfejlesztő játékot amihez nem a telefonom kell meg a laptop.

2016. nov. 10. 08:23
 10/14 A kérdező kommentje:

7 valaszoló


Ezek jók amiket irtál.

Tetszenek.

Köszi.

2016. nov. 10. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!