Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves kisfiamnak milyen...

3,5 éves kisfiamnak milyen ajándék?

Figyelt kérdés
Folyamatosan konfliktus van a nagyszülőkkel az ajándékozások miatt. Minden ünnepkor megy a vita, hogy mit kapjon a gyerek, a nagyszülők mindig olyan játékokat akarnak neki venni, ami megelőzi a korát. Pl. most 3,5 évesen húsvétra technics legót akarnak!! és nem értik, hogy az iskolásoknak való, és a fiam egyenlőre a duplóval is tökéletesen eljátszik. Olyan rosszul érzem magam, hogy mindig szabotálom a játékvásárlásokat. Vagy én vagyok túl régimódi anyuka? A fiam gyorsan tanul, simán kirakja a 6+-os kirakókat, de én akkor sem szeretném idejekorán túlterhelni. Hogy oldjam meg ezt a konfliktus, hogy ne legyen sértődés belőle?

2017. márc. 3. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Én eladnám és vennék belőle nekivalot.

Ha keresik hol van, közölném az uj jatekra hogy ez van tőletek.

2017. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megkapja, egy napig elöl van, majd elteszed, és majd akkor adod oda neki, amikor érett rá. Lehet, hogy hamarabb, mint ami rá van írva.
2017. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd el későbbre.
2017. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!