Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit gondoltok arrol,...

Ti mit gondoltok arrol, amikor egy anyuka a mar 3-4 eves gyereket is meg mindig hordozokendoben / hordozoban cipeli?

Figyelt kérdés
szerintem nagyon bizarr latvanyt nyujt. kisbabaknal oke, es aranyos is, de 3-4 eves korban? nagyon fura szamomra, es nem hiszem, hogy egeszseges dolog.

#hordozókendő #gyerek hordozas
2017. márc. 3. 17:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Még nem láttam ilyet, de jó erős az anyuka. Egyébként tudatlan fiatal koromban én meg azon csodálkoztam, hogy egy nagyobb gyereket még mindig babakocsiban tolnak...aztán kiderült, hogy mozgássérült a kisfiú. Így azért már más volt.
2017. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
Mennyivel rosszabb ez, mikor apa kézben cipeli a hullafáradt, alvó 3-4 évest? Vagy mikor a 3 éves még babakocsiban van? A csatos hordozók nagyon jól oszlatják a súlyt (mármint az igényes, jó fajták), szinte nem is érzed, hogy rajtad van a gyerek. Szóval az anya szempontjából sokkal jobb, ha hurciban viszi, mintha kézben cipelné, miután elfáradt.
2017. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
37%
Ooo ilyet már én is láttam, igazi ősanya.. Katasztrófa. Még direkt olyan a kabátja is amit rá tud huzni a hordozóra.. Egy házban lakunk. Én csak akkor akadok ki amikor esik és viszi a hátán, esernyő persze e van de látszik higy esik a gyerek hástánál a víz rájuk.. Komolyan nem értem..
2017. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
45%
Hadd cipelje, mit foglalkozol vele? Mi közöd hozzá? Neked jól esne, ha megszólnának azért ahogyan a kölköddel bánsz?
2017. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%
Én a 3 évesemet simán hordozom még. Az ovi 2 kilóméter. Tömegközlekedés, autó nincs. 2 gyereket kell vinnem, a nagy 5 éves, így a bicikli sem jöhet szóba. A kicsi még nem tud ennyit gyalogolni, naponta kétszer. Nekem a babakocsiba lenne bizar ültetni egy 3 évest. 12 kg, simán elbírom!
2017. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%
semmi különöset. Simán fogom én is vinni így, ha sietni kell, vagy ha a kicsi nem bírja már a sétát. Miért más az ha apuka a kezében viszi, mert elfáradt? Egy normális hordozóeszközben észre sem veszed, hogy a hátadon a gyerek. A közös kabát meg igencsak praktikus, nem olyan egyszerű külön ruhában biztonságosan felkötni, a kabátok, overállok anyagai csúsznak, vastagok, nem lehet olyan biztonságosan hordozni bennük. Amúgy meg, ha a 3 éves sétál saját esernyővel, ugyan úgy ráesik a hátára az eső, sőt akkor a pocsolyában tapicskol, kinn a lába, így meg nyaktól lefelé védve az egész gyerek, fején sapka, felettük esernyő... szóval nem igazán értem, mi a problémád vele...
2017. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
44%
Pont ez a lenyeg hogy hadd tapicskoljon a pocsolyaban es ne az anyja hatan logjon.. Ez az egesz hordozosdi nekem annyira fura.. Fel van csuszva a nadragja szegény gyereknek, kilog a bokaja.. Az miert jobb..
2017. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
65%
Tapicskoljon az udvaron, vagy a játszótéren! Nekem ne álljon neki tapicskolni oviba menet, mikor így is 70 perc az út gyalog az oviba! Épp elég, hogy a nagy figyelme terelődik! A bokája, nincs kinn! A kulcsszavak: hosszúszárú zokni, kamáslis nadrág, overál!
2017. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
25%
Azt gondolom, hogy az ő bajuk.
2017. márc. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Az " elfaradt es vmennyit kezben viszem" ill az " eleve hordozoval indulok utnak" kozt nagy a kulonbseg! Egy kicsi babanal okes, de egy 3eves es akoruli idos gyereknel nagyon fura... kb mintha anyuka nem hagyna a levallast..
2017. márc. 4. 00:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!