Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tengerparti nyaralás 1,5...

Tengerparti nyaralás 1,5 évessel (repülővel)? Megosztanátok a tapasztalatotokat?

Figyelt kérdés

Tanácsok?

Mi az, amit mindenképpen vittetek/vinnétek?

Mire érdemes odafigyelni?


Első családi nyaralásunkra készülünk.

Valamelyik görög szigetre megyünk (esélyes: Zakynthos).


2017. márc. 12. 15:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mi tavaly bvoltunk Krétán, akkor két éves lányommal, oda fele majdem végig aludta az utat (1 körül indult a repülő), demmi gond nem volt, na de visszafele, délutáni indulás, nagyon nehéz volt lekötni, állandóan ki akart szállni,sírt. nyűgösködött, mászni akart mindenfele, pedig vittem neki rágcsát, üdítőt, játékot, kömyvet...stb.

Mostmár okosabb leszek, olvasgattam pár cikket, hogy apró pici meglepiket kell neki vinni (100 ftos boltba kapható) élmény a kicsomagolás, a játék, valamint beszerzek egy tabletet is amire letöltök meséket, dalokat, amiket szeret és talán idén kibírja az utat most Rodoszra megyünk.

Amit vittem neki: lázcsillapító, normaflore, lázmérő, hasmenés elleni gyógyszer...de szerencsére semmire nem volt szükség :)

2017. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

Gyógyszereket a feladott poggyászba tettétek vagy a kéziben vittétek?

Kértetek hozzá igazolást?

2017. márc. 13. 11:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Kéziben, mert a repülőn is lehet olyan baj, amire nem árt, ha van.
2017. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én mindent betettem a feladott poggyászba...
2017. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!