Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elengednétek 4 éves kislány...

Ti elengednétek 4 éves kislányotokat?

Figyelt kérdés
Úszó tanfolyamot indítanak egy másik városban. Kb. 35 perc busszal. A kislányom 4 éves. Én nem tudom elkísérni a lányt mert dolgozom. Ez 3 héten keresztül lenne minden nap. Busszal vagy vonattal vinnék őket olyanok akiket nem is ismerek. (állítólag óvónők) Az egyik a torna tanára akihez jár ovi tornára. Az egész dolgot a nagymama erőlteti. Tegnap meg tudtam,hogy nem kísérné a kislányt,hozzák viszik idegenek. A legdühítőbb,hogy volt anyósom már le is szervezte a lánnyal meg minden. Ki a fene kérte meg rá. Minden napom egy merő rettegés lenne. Nem hiszem, hogy egy 4 éves gyereknek hozzátartozója nélkül kellene utazgatni napi szinten. Jó ez a tanfolyam évek óta megy még soha nem volt baj, de én nem merem elengedni. Erre most azzal jön a mama hogy én meg fosztom egy ekkora élménytől a kislányom.

2016. jún. 8. 11:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%

A mama kísérje el, és mindkét szeme legyen a gyereken!


Én is kiakadtam volna. Lehet, hogy nekünk már kicsit kései, de első osztályban kezdik az úszást errefelé. És kisbusszal, 2 kísérővel, 10 perc távolságra mennek.

2016. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%

az én lányom ebben a korban nem lett volna erre alkalmas.és lehet féltettem is volna hogy nem figyelnek rá kellőképpen.

Ha nem akarod,akkor határozottan mondd meg anyósodnak,hogy nem megy és kész. 4 évesen még nem maradt le semmiről.

2016. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
En amugy se nagyon szeretem, ha a fiam mas autojaban utazik. De idegenekkel en 100%, hogy nem engednem, hogy egy orat kocsikazzon minden egyes nap. Meg a lenyeg le is maradt egyebkent, hogy a kislany szeretne e egyaltalan menni. Vagy csak a nagymama akarja annyira. Ha nagyon nagyon szeretne, akkor megprobalnek megoldast talalni, de idegenekkel nem mehet sehova.
2016. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%

Nem engedném.

Az sem biztos, hogy ő menne. Családtagokkal és az óvónőkkel igen, de egy idegennel nem.

2016. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
3 héten keresztül minden nap mennének. Én szerintem ha ez annyira fontos a mamának akkor kísérje el. De amúgy sem hiszem hogy a gyerek menni akarna minden áldott nap. Mamáéknak amúgy is ez a mánia hogy állandóan menni meg vinni valamerre a gyereket. Csavarogni mindig.
2016. jún. 8. 11:25
 6/28 anonim ***** válasza:
17%

Ismerd meg őket és akkor nem lesznek idegenek..



Ennyire egyszerű.


Egyszer menj el te is vagy egy külön időpontban beszélgess velük, kik ők mit csinálnak, elérhetőség stb. Max utánuk is nézhetsz hol óvónők..


Szerintem ha a kislány járt is már hozzájuk tornára akkor ő nem félne ettől a dologtól, nem kell a szoknyád mellett tartani azzal elrontod, önállótlan lesz.


Nagyinak igaza van egy kicsit legyél engedékenyebb

2016. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
31%

jár hozzéájuk ovitornára tehát a kislánynak nem idegenek. nyilván kérdezd meg h akarja-e a kicsi de miért ne engednéd el???


Találkozz te is velük és akkor meglátod hogy szimpatikusak-e.


Én a nagyinak adok igazat.

2016. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
4-es vagyok: az én lányom is úszik. Nyáron megy táborba, 1 hétre, én viszem-hozom. Nem a mi ötletünk volt, de az oviban belebegtették nekik és 2 barátja is megy, szóval belementünk. De nem lepődnék meg, ha a hét végére megunná. Nem azért, mert nem szereti vagy mert túlféltem, csak egyszerűen még kicsi hozzá.
2016. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%
Enyém is négy éves és nem engedném el.
2016. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
31%

Ha a kislány szeretné ne foszd me gtőle a paranoiád miatt.


Te döntésed hogy megismered-e az illetőket vagy sem. Ennyi csak belefér az idődbe hogy egyszer beszélsz velük.


Ha valóban óvónők akkor könnyen utánuk is nézhetsz, más szülőket is megkérdezhetsz.



Anyuka elkényeztetett kislánya lesz ha a széltől is óvod..

2016. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!