Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg fura így nyaralni? Ti...

Tényleg fura így nyaralni? Ti elküldenétek őket?

Figyelt kérdés

eddig minden ében kétszer vagy háromszor nyaraltunk a gyerekkel, egyszer balatonra mentünk, egyszer wellnessbe ha úgy jött ki és én kettesben is elmentem vele mielőtt visszamentem dolgozni :)


most babát várok, pont akkora vagyok kiírva amikor Balatonon szoktunk lenni. gyerekünk azért szeretne menni, férjem is szívesen megy, így gondoltam meglepem őket egy 2 éjszakás "nyaralással" :)

de mindenki akinek mondom furcsállja, szerintük vagy együtt vagy sehogy...



2016. ápr. 28. 19:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Menjenek együtt ketten.
2016. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem fura.
2016. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
még azt azért hozzátenném, hogy 7 éves tehát nem egy anyás pici gyerkőcről van szó :)
2016. ápr. 28. 19:21
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha neked ez oké hajrá :) rendes vagy,hogy gondolsz rájuk
2016. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
Csak nekem van olyan normális férjem,aki nem akkor nyaral a gyerekkel,mikor éppen a másikat szülöm?
2016. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg fura, hogy elküldöd őket nyaralni, amikor szülni fogsz. Az én férjem biztos nem menne.
2016. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Ha neked illetve a férjének ez megfelel menjenek el nyaralni a gyerkőccel. Én sem " engedném' el a férjemet így ( biztos h nem is akarna menni), de ha nektek nem gond, akkor ne törődjön másokkal!
2016. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

Rajtatok áll. Nem tartom furának, abszolút el tudom képzelni ezt a helyzetet. Én is szívesen elküldeném őket nyaralni, de tudom, hogy a férjem nem akarna így menni.

Inkább az lenne, hogy a nagyszülőket küldjük el a gyerekkel, a férjem pedig marad.

2016. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

5ös! 6os! szövegértés? hm? hol írtam, hogy akkor mennének amikor szülni fogok?

azt írtam, hogy a szokásos évi nyaralás idejére vagyok kiírva, amit a gyerkőc picit sajnál :) ezért, hogy neki könnyebb legyen, ne itthon üljön egész nyáron, stb...

nem akkora vettem, de nyilván bármikor beindulhat, akkor meg nyilván beülnek a kocsiba és egy óra alatt itthon vannak. nem külföldre küldöm őket hanem a Balatonra :D

2016. ápr. 28. 19:36
 10/25 A kérdező kommentje:
8as, na igen, nálunk nincs nagyszülő... :(
2016. ápr. 28. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!