Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17 Évesen lehetek keresztanya?...

17 Évesen lehetek keresztanya? (Reformatus)

Figyelt kérdés

2017. márc. 13. 18:42
1 2
 11/13 Évi0321 válasza:
Az én keresztanyum 14 éves volt mikor a kereszt szülőm lett (bár ez márnem most volt ...)szerintem ez ma sem lehet gond
2017. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Igen, ha már konfirmáltál.
2017. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kincsesne ***** válasza:

Szerintem mindenki lehet keresztszülő, aki KOMOLYAN VESZI A FELADATÁT: segíteni a szülőket a gyermek HELYES nevelésében, hogy becsületes emberré nőjön fel, - illetve, ha a szülőket baj éri, majd a keresztszülő pótolja őket a gyermek felnevelésében. Ha egy 17 éves erre meggondoltan vállalkozik, ez már tiszteletre méltó felnőttséget jelez.

Ha valaki csak fényképezkedni szeret, akkor jobb, ha nem vállalkozik még ilyen komoly szerepre.

2017. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!