Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » MI a véleményed arról, ha egy...

MI a véleményed arról, ha egy 9 éves kislánynak melírozott haja van?

Figyelt kérdés
Tetszik vagy nem? Te megengednéd a lányodnak?
2017. márc. 24. 16:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%

Iszonyat korai, de lassan egyébként elterjedt.

A vallásos iskolák kivételével bárhol előfordul.

2017. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem tetszik,és nem engedném. Idő előtt tönkre teszi a haját. Vágathat bármilyen frizurát ami tetszik neki (jó,azért ne nyirassa fel) viszont a melír várhat 16 éves korig,vagy tovább. Egy barátnőmmel együtt nőttünk fel,gyönyörű gesztenyebarna dús,göndör haja volt, elkezdte 14 éves kora körül festetni,melíroztatni,eltelt azóta jó pár év,és ritkult a haja,gyorsan zsírosodik,töredezett,egyszóval csúnya lett.
2017. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem engednem. Aki engedi egy kislanynak, az sem normalis.
2017. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk szerencsére ez nem jellemző, maximum farsangra, vagy bulikra használnak kimosható színezőt, de egyébként a suliban minden kislánynak természetes haja van. Egyébként ennyi idősen nem engedném a lányomnak, max. középiskolától, de akkor is csak színezést.
2017. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
12%
Én megengedném ha felfogná hogy ez mit tesz a hajával és értelmesen meg tudná magyarázni hogy miért akarja. Persze jól kell még tanulni és viselkedni! :)
2017. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Normális szülő nem engedné meg.
2017. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem engedném meg. Esetleg kimosható színezőt, de azt is csak nyári szünetben.
2017. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%
Maradi szülők ...
2017. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Korán érő tipus lehet, a fiuzástol sem állhat messze.majdani abortuszgyanus.
2017. ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
9 évesnek színezőt engednék meg leginkább szünetekben vagy farsangi időszakban. Nekem elég maradinak tűntek anno a szüleim mégis 14 évesen megengedték, hogy melíroztassak, utána éveken keresztül melíroztattam. Úgy gondolom, hogy 12-14 évesen én is megengedném a lányomnak normális kereteken belül. 9 évesen mint írtam is max a színezőt engedném.
2017. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!