Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rendesen elrontottak a hajam,...

Rendesen elrontottak a hajam, tobb fodrasznal is probalkoztam. Jelenleg a tove narancssargas aranyszoke a hajvegek pedig szokitett melirozott. Most mar hamlik is a fejborom a legutobbi fodrasz latogatas utan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az eredeti hajam kozepszoke, viszont sok benne a voros pigment.

3 fodrasz sem tudta megcsinalni a szep platinaszoke hajfestest, osszevissza kontarkodtak, most a tovem narancsos a tobbi pedig melir es szokitett.

A hamlas meg mar csak raadas az egeszre, teljesen elkeseredtem.

Hiaba keresek mas fodraszt, itt a kornyeken egyik se tudja megcsinalni. A barnahoz vissza kene pigmentalni, a szep szoke eleresehez mit kene csinalni?

Otthoni hajfestes bolti hajfestekkel? Vagy szivassam le a mostani szinkavalkadot?


2016. aug. 11. 13:49
 1/1 anonim válasza:
Ha tényleg platinaszőkét akarsz, szivasd le, mást nem tudsz csinálni. Viszont már most is eléggé igénybevett lehet a hajad, a hidrogén-peroxid pedig tovább fogja roncsolni. Én a helyedben elcsúsztatnám pár évre azt a platinaszőke vágyat, és először is festetnék egy olyan hajszínt, amilyen az eredeti volt. Közben pedig havonta járnék fodrászhoz, hogy mindig egy-egy centit vágjon belőle, ami ugye a legutóbbi vágás óta nőtt. Így egy idő után visszakapod az eredeti hajadat drasztikus vágás nélkül. És innentől már sokkal könnyebben, sokkal szebbre leszivathatod platinaszőkére. :) ui. És én még a helyedben hajmosások előtt használnék házi hajpakolást. Pl a ricinusolaj-méz-tojássárgája mindig jó választás :)
2016. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!