Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves kislánynak TV?

1 éves kislánynak TV?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm TV-t vett az 1 éves kislányánk a szobájába, hogy lefoglalja ezzel.

Szerintetek ez normális???

Szerintetek később ennek milyen hátránya lesz?



2017. márc. 25. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem, nem normális. .. beszéd nehézségei lehetnek és látás romlása.
2017. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
70%

Szerintem nem, és az, hogy később rá lesz kattanva.

Mert az oké, ha szülővel leülnek megnézni a spongyabobot, de ez?

2017. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem helyes. Kisfiam néz mesét a mi szobánkban, együtt nézzük. 5-6 éves koráig biztosan nem lesz a szobájában tv. Akkor kontroll nélkül nézné.
2017. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Istenem, meg egy "gyertek es frocsogjunk kozosen az ismerosomre" kerdesnek alcazott kibeszelo show.


Nem, termeszetesen nem normalis de ezt te is tudod csak Magdi anyus vagy.

2017. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. Inkább mesét olvasni kellene neki, nem nézetni vele ilyen pici korban. Persze, mondjuk napi egy-két Bogyó és Babóca oké, de az, hogy egész nap mesézzen, gyáltalán nem. Persze nyilván könnyebb beültetni a TV elé, mint foglalkozni vele. Sajnos te ezzel nem tudsz mit kezdeni. Majd rájönnek később, mekkora butaságot csináltak.
2017. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Lefoglalja? Miert anyuka nem tudja lekotni a gyermek figyelmet? Vagy beleunt a gyerekkel jaro feladatokba?

Nem ertem hogy miert szul mostanaban mindenki ha nincsenek tisztaban azzal mivel jar a gyerekneveles.

2017. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem normális. Én maximum egy szép halas akváriumot építtetnék be.
2017. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Attól, hogy van a szobájában tv, még nem feltétlenül nézi egèsz nap a gyerek és amikor nézi, akkor sem biztos, hogy ellenőrizetlenül.

A lányom szobájában is van (2,5 éves) de nem kapcsolja be és ha nézhet 2-3 mesèt, azt én választom ki.

2017. márc. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális.
2017. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A gyereknek nem lesz jo kepzelo ereje... es mostansag a gyerekcsatornakon is eroszakos mesek vannak amit a gyerek nem tud jol feldolgozni
2017. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!