Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislánynak érdemes...

6 éves kislánynak érdemes kosárlabda szettet venni (gyűrű+labda)?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha szereti, és használná is miért ne? Inkább ez, mint egy mobil például. Örülj neki, hogy szeretne mozogni, sportolni.
2017. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ahogy az első írja
2017. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha van valami köze a kosárhoz és ezt szeretné, akkor igen.

Bár kisgyerekeknél még nem olyan a labdaérzék, ezért nem a "szabályos" kosárral szokták kezdeni, hanem vannak speciális gyerekeknek valók.

De ha már kosarazott, és erre vágyik, akkor igen.

2017. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kemény rendes kosárlasztival én vigyáznék, nem kis sérüléseket szerezhet a fején, kezén. Még 15+osok is simán eltörik az ujjukat.
2017. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan kosárlabda meccseket játszanánk a 6 évessel, hanem csak próbálkoznánk, hogy betaláljon a labdával a hálóba és nem a kemény kosárlabdával hanem gumilabdával. Nem azért gondoltam rá, hogy veszek, mert annyira nagy labdajátékos lenne a kislányom, hanem mert most már jó idők vannak, egyre több időt töltünk kinn az udvaron és valami kinti játékra gondoltam, ezt játszhatjuk közösen is de ő maga is dobálgathatja bele a labdát. Mozgásfejlesztésnek se rossz. Valamint én is úgy gondolom, hogy inkább ilyen játék, mint egy tablet vagy okostelefon.
2017. márc. 20. 08:15
 6/6 anonim válasza:
Persze vegel neki hadd fejlodjon a labdaerzeke es fillerekert vehetsz gyurut es labdat :)
2017. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!