Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerintem nincs szüksége...

Csak szerintem nincs szüksége egy 3 évesnek arra, hogy TV legyen a szobájában?

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sincs. Fölösleges külön TV neki, nézhet mesét a nappaliban is, mikor a szülők engedik. De kifejezetten neki én nem vennék még a szobájába.
2017. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Még a mi hálónkban sincs.

1 tévé van, az is a nappaliban (nem azért mert ne tehetnénk meg).

2017. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a mesenézés ellen, de megint más az ha a nappaliban nézi, ahol azért zajlik az élet, látja mit csinál anya, apa. Hamarabb meg is unja. De az, hogy egyedül üljön a szobájában, szerintem durva.
2017. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges.
2017. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut egyetertek. Teljesen felesleges.
2017. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tesómnak akarnak TV-t tenni a szobájába. Amikor megjegyeztem, hogy.. minek?, akkor apukám kijelentette, hogy nekem is volt (ja, 12 éves koromtól:D).


Valahogy nekem annyira fura, hogy miért kell egy ilyen kicsi gyereknek TV.. Be se tudja egyedül kapcsolni.

2017. márc. 27. 12:08
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen felesleges 3 évesnek tv. Inkább meséljenek neki és játszanak vele. Gonodolom ez már nem megy és géppel akarják nevelni. Szánalmas.
2017. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Én még azt is feleslegesnek tartom, hogy a kamasz szobájában legyen egy külön tv. Manapság már a családban is csak egymás mellett élnek az emberek, nem egymással, így szerintem egy külön szobába elhelyezett tv még jobban elválasztja a családtagokat egymástól. A családok alig csinálnak otthon közös programokat, akkor legalább a tv-zés legyen közös program.

Nekünk is csak az előszobában van tv.

2017. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Lefogtok pontozni de nekünk mind a két gyerekem szobályában van tv, 4-9 évesek.

Nem sokat tveznek de ha akarnak kettem egy időben amiből őrületes veszekedések voltak. Erre még az is rájött, hogy az apukájuk akkor nézte volna ő is.


Végül mindenhol lett egy tv, a nagyobb nem használja érdekes csak addig volt amíg a kicsi is akarta :)

Attól, hogy van tv még minden nap mesélek, játszunk de így nincs veszekedés.

2017. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Értem amit írsz utolsó, de tabletről is tudna tv-zni, sőt.. Igazából csak hárman laknak együtt, nincs másik gyerek rajta kívül, nem veszekedne senkivel.

Max amíg apa a forma1-et nézi, addig nem az van, amit ő akarna..

Amúgy nem tz-zik sokat szerintem, de nagyon túlzásnak érzem.

2017. márc. 27. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!