Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy anya kutathat a lánya...

Egy anya kutathat a lánya szobájában? Csak szerintem undorító dolog?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

ez alapján jutott eszembe. érdekes vita alakult ki,tegnap óta.

tudom,hogy nem szabad linkelni,de ez a kérdésem alapja.


2013. jan. 6. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha nem bízik meg eléggé a lányában, akkor semmit nem ér az anya- lánya kapcsolat...és igen 16 évesen már van saját élete is...

15/L

2013. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha arról van szó,hogy az anyuka takarít a lánya szobájában,rendet rak és szedi össze a használt ruhát,hogy kimossa azt nem nevezném kutakodásnak,ha ezt egy kamasz annak nevezi akkor takarítsa Ő a szobáját,mossa a saját ruháját. Ha úgy megy be az anyuka,hogy na most direkt átkutatom a holmijait mert hátha lebukik valamivel na az bunkóság,de nyilván nem ez a célja a szülőknek.
2013. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Kiskorban kell azon munkálkodni, hogy a későbbiekben ne féljen megosztani semmit a gyerek. Egy 16 éves lány mellett már hiába kapkod a fejéhez, ezt korábban rontotta el. Igaz, én még 15 sem vagyok, és nem titkolok anyám elől semmi lényegeset, de már előre látom, hogy a folyamatos aggodalmaskodásával pár éven belül istenesen az idegeimre fog menni. Ajánlatos hagyni egy kis privát szférát.
2013. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, egyetértek!
2013. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az. Sőt amikor már megszállottan csinálja, például amikor kimegyek fürödni na ez már undorító dolog, főleg amikor kifejezetten keres valamit. De őszintén, nyíltan nem tud róla beszélni, úgy tesz, mintha nem történt volna semmi. Utána apával meg a rokonokkal kibeszél a hátam mögött. Majd amikor megkérdezem, hogy mit keresett, tagadja és azt mondja más anyuka átnézi a lánya cuccait, de ő sosem tenne ilyet. Majd látványosan megsértődik is még én könyörgök neki. Nem képes nyíltan beszélni velem.
2013. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!