Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálna tok egy olyan...

Mit csinálna tok egy olyan anyukaval aki féltékeny rátok, amiért a te gyereked ét többen dicsérik?

Figyelt kérdés
Ő természetesen úgy gondolja h az ő gyereke jobb,okosabb,szotfogado Budapest és többet foglalkozik vele(ezeket el is mondja) az enyémnek tényleg van baj a magatartásával és mégis mindenhol őt dicsérik,ha mindkét gyerek ott van.Elutasito lett emiatt,pedig én sosem dicsekedtem v veregettem Aa mellem
2017. márc. 31. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Én a magam részéről azt tenném, hogy dicsérném az ő gyerekét, kiemelve, hogy minden gyerek jó valamiben, ezért nem érdemes összehasonlítgatni őket. Szerintem ő csak megerősítést vár, és ezt megadnám neki. Ettől én nem leszek "szegényebb".
2017. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dicséret az övét és leszidon előtte az enyém,ha úgy van.
2017. márc. 31. 12:34
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
És miből gondolod, hogy (erre) féltékeny? Egyébként meg ha nem akar velem barátkozni valaki, akkor nem erőltetem.
2017. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok másra gondolni.Abbol gondolom ezt h túlságosan bizonygatni akarja előttem h a fia milyen okos, ügyes...Stb úgymond villogni!Nekem még mindig elmondja,h én túl sok mindent megengedek,szerinte nem foglalkozom eleget a gyerekemmel és ő elmondja mennyit foglalkozik vele,miket tanít neki.En még ,,csak jól érzem magam,, a gyerekkel.Amugy 2evesek van szo
2017. márc. 31. 12:42
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez mit jelent? "...jobb,okosabb,szotfogado Budapest"
2017. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Ne haragudj, de ez a kérdés végtelenül primitív. Tagolatlan, értelmezhetetlen az egész. Erre nem hiszem, hogy bárki is féltékeny lenne!

"gondolja h az ő gyereke jobb,okosabb,szotfogado Budapest és többet foglalkozik vele" ???? Ez mi?

2017. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elnézést.Nem olvastam vissza és a telefonomon rossz volt a beállítás.Jobb,szotfogadobb,okosabb...
2017. márc. 31. 13:24
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
En eleve nem nagyon baratkozom olyan anyukaval, aki paraszt :D En sem szolok bele abba, h mas baratnom hogy neveli a gyereket, ezert elvarom, h ok se szoljanak be, h en hogy nevelem az enyeimet. Soha nem volt effele problemam, de ha barmifele feltekeny/bunko stilust tapasztalnek, akkor rovid uton megvalnek az illeto tarsasagatol.
2017. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
De miért jársz még vele össze?? Én már ejtettem volna, jó régen. Tudod kinek egy ilyen lehúzó társaság.
2017. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem járok,csak mindig összefutunk.Amúgy ő ,,dobott,,
2017. ápr. 1. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!