Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Biciklit, de milyet? Lassan 4...

Biciklit, de milyet? Lassan 4 és 5 évesek a fiaim közel 110cm-esek. Futóbiciklivel prímán mennek, de már kicsi nekik.

Figyelt kérdés

Pedálozni eddig nem volt mit, gondolom belejönnek.

Van-e olyan netes cég ahol kedvezőbb árúak és a tapasztalatok is jók? Láttam elég borzasztó árakon is, mennyit érdemes rááldozni hogy azért minőségi legyen? Ilyen paraméterekkel hány colos kell nekik?



2017. ápr. 5. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:

14 vagy 16 colos.

Szerintem vegyél használtan a környezetedben olyan 10 ezer alatt, és ha már tudnak bringázni, akkor vegyél új, minőségit.

2017. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Budapestiek vagytok esetleg?
2017. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is 16os használt,mivel kb. Egy ev alatt ki fogják nőni(116cm-os lányomnal idén cseréljük 20asra),most viszont ez még nagy lenne nekik.Ha nincs kisebb gyerek,aki orokolje utanuk felesleges az új..a 20ast viszont mar sokaig fogjak hasznalni.
2017. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért kérdezem, mert a 17. kerületben lehet gyerekbicajt bérelni jó áron. Az én most 4 éves kisfiam tavaly kezdett pedálos bicajjal tekerni, akkor volt 3 éves. Szuperül ment Neki, nagyon élvezte. De nem mertünk venni, mert ablakon kidobott pénz lett volna, ha mégsem tetszik Neki.

Én a bérlést javasolnám, mert ott több bicaj közül a hozzáértő személy segít kiválasztani a legmegfelelőbbet. Ott helyben ki is próbálhatja. A fiam a kölcsönző előtt tekert egy pár kört, és kiderült, hogy túl billegős a pótkerék. A pasas rögtön állított rajta, úgy már jó volt. Végigtekerte a tavalyi nyarat.

De mivel folyamatosan nő, úgy döntöttünk, még ezen a nyáron is kölcsönzünk, aztán ha elér a 16colosig, akkor az 1-2 évre jó lesz. Akkor majd beruházunk egy saját bicajra, addig feleslegesnek találom, gyorsan kinövi a kisebb méretet.

2017. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Még annyit, hogy szép, jó minőségű bicajok közül választhatsz, pont olyanok, mint akármelyik használtan hirdetett bicikli.

10 ezer kauciót kell letenni (ezt vissza is kapod, ha visszaviszed a bicajt) és 2 ezer a kölcsönzés havi díja. Mi egész nyárra kikölcsönöztük. Egy új bicaj huszonezernél kezdődik.

2017. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk budapestiek, de meggondoljuk az ötletet.Köszi
2017. ápr. 5. 15:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidéken is lehet kölcsönözni, nézz utána a neten!😃
2017. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Használtan vegyél nekik 14 bicajt azal 1 évet -2 évet elbicajoznak ,122cm lányom most kapja 16 bicajt .
2017. ápr. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!