Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, hogy elegetek van...

Van olyan, hogy elegetek van a gyerekből?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép ilyet mondani, de így van. Elegem van az egésznapos gürizésből feleslegesen.

2 gyerek van, de a "nagy" (3 éves lesz )felér egy focicsapattal :( Egész nap rosszalkodi, bántja a testvérét, kiabál, szaladgál az utcán (ha sétálunk, boltba megyünk), nem akar enni, válogat, mindenhez hozzá nyúlna, a boltba sem lehet vele elmenni. Szégyen nem szégyen egész héten azt várom mikor lesz hétvége, hogy mehessen ki a nagyszülőkhöz és legyen egy kis nyugi.

Tudom én hogy dackorszak, hisztikorszak, de ezt bírni is kéne idegekkel.

Nagyon remélem a kicsi nem lesz ilyen :/

Szeptemberben már biztos könnyebb lesz ha ovis lesz.

Imádom amúgy, csak kiborít. :/



2017. márc. 30. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Ezért nem lesz kis korkülönbség a gyerekeim között. Csak én ezt mar jó elore felfogtam, te meg nem. Ismerem a hataraimat, tudom,mennyit birok, mennyi segitsegem van,mi az,amit még élvezettel csinalok.
2017. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Tudom, h nehéz, 4 gyermekem van.

Mennyi idős a kicsi?

Nálunk átlalában akkor szokott ilyesmi előfordulni, hogyha valamelyik nem kap elég figyelmet. Ez remekül jelzi, h valami nem oké.

Ha bármelyik is elkezd hisztizni, dühüngeni vagy csak furán viselkedni, tudom, h több odafigyelést igényel.

ne küld el a nagyot a nagyszülőkhöz, inkább a kicsit vigyék el vagy menjenek segíteni, vigyázni rá stb.

Legyél csak a naggyal, nálunk ez mindig bevált.


1.-es válaszolónak, az ilyen és ehhez hasonló kommenteknek az égvilágon semmi értelme.

Nem kell mindenkinek minden kérdéshez választ írni, ha nem tudsz segíteni, csak az észt osztod, lapozz inkább tovább.

2017. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Add oviba eloszor delig, utana tobb turelmed lesz hozza.

A hetvegen lepasszolast nem tartom jo otletnek.

2017. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
14 hónapos a kicsi. A nagy is vágyik a nagyiékhoz, ott beülhet a traktorba, van egy csomó állat, már hétfőn kérdezi mikor megy megint, hányat kell még aludni?
2017. márc. 30. 14:34
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
nem, nincs olyan..amúgy ha ennyire akar menni, lehet neki is elege van belőled, nem gondolod? Nem normális, ha egy ilyen korú gyerek szinte menekül otthonról.
2017. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

2. vagyok.

Csinálsz dolgokat kettesbe a naggyal? vagytok csak együtt ketten? Amikor a kicsi alszik foglalkozol vele aktívan?

Biztos jól érzi magát a mamáéknál, de az is benne van, h ott csak vele foglalkoznak. Náluk hogy viselkedk? Kezelhetőbb?

2017. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem itthonról menekül, azt is szereti ha mi ott vagyunk!! Csak a traktorokat, állatokat imádja, ott imád lenni.

Igen van közös program, szoktunk csinálni. Hogy csak vele megyünk ide oda.

2017. márc. 30. 14:59
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Imádod amúgy, csak alig várod, hogy hétvége legyen.. Értem én. De ne aggódj, mindjárt hétvége..
2017. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
én ugyanazt tudom írni, több törödést a nagynak a kicsit inkább többet másra bízni, és türelem.
2017. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Tudom, hogy le leszek pontozva, de megértelek. Nekem csak egy gyerek van, tombol nála a dackorszak. Imádom őt, soha nem bántam meg a gyerekvállalást, de volt már olyan, hogy hétfőn reggel úgy mentem be a munkahelyemre, hogy "na végre, nyugi".

Egyébként én - az egyes válaszolóhoz hasonlóan - pont emiatt nem vállaltam/vállalok kis korkülönbséggel még egyet. Tudom, hogy hol van a tűréshatárom, nekem nem menne két kicsivel.


Az pedig, hogy várja a hétvégét a mamáéknál, nem kellene "kifordítani". Az én gyerekem is várja a mamáékat, de attól még imád itthon is lenni, és minket, a szüleit is nagyon szeret, bújik, simogat, puszit ad, nem úgy néz ki, hogy menekülne, de attól még várhatja a mamás hétvégét is.

2017. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!