Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnap mit tudnátok csinálni...

Holnap mit tudnátok csinálni kisgyerekkel, minden zárva?

Figyelt kérdés

Tegnap és ma vannak vendéges, rokonos napok, így holnap lesz egy antiszoc. napunk.


Nagyon nem szeretném, ha szürke jàtszoterezéssel telne, vagy a szokásos együttes házimunkával, vinném pl úszni, vagy hajokirándulásra, de szerintem zárva minden


Ötletek?


2017. ápr. 16. 08:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Utána kell nézni, játszóház pl nyitva, legalábbis amit 3n megnéztem. Nem biztos hogy minden zárva.
2017. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
49%
Kimenni a parkba es ott tarsasjatekozni? Vagy autokazni, erdobe menni, piknikezni, focizni, kosarazni, biciklizni, kutyat setaltatni (menhelyrol pl, ha nincs sajat), tapot vinni az allatoknak menhelyre stb stb :)
2017. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
67%
Ha pont ezekhez ragaszkodsz hajók is járnak, csak ünnepnapi menetrend szerint, nem tudom honnan hova mennétek, de a neten minden fennt van. Itt pesten meg a BKK által üzemeltetett járatok is közlekednek, hétvégi és ünnepnapi menetrend szerint, akárcsak a Mahart féle sétahajók. Fürdeni is lehet, számtalan hely nyitva Húsvét hétfőn is, csak utána kell keresned a neten. Mondjuk az nyilván nem mindegy merre laksz, de ha a fővárosban, akkor nincsen ok aggodalomra, ha be is zár sokminden, marad épp elég opció.
2017. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
51%
Én is megőrülök attól, hogy minden zárva. :( Persze, lehet mondani, hogy menjünk kirándulni - szoktunk is, imádjuk! -, de most épp az előrejelzések szerint egyáltalán nem olyan idő lesz, hogy szabadban lehessen lenni. :(
2017. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom hol laktok, de pl Budapest tele lesz húsvéti programokkal gyerekeknek (Várkert bazár, Vajdahunyad vára, Bikás park, Vasúttörténeti park, stb). Kézműves, tojáskeresés, fellépések, mindenféle lesz.

Ha nem Budapesten laktok, akkor nézzétek meg a kőrnyéketek programkínálatát, mert minden nagyvárosban lesz valami program, sőt kis falvakban még a hagyományos húsvéti locsolkodást is lehet nézni.

2017. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
68%

Eszem megáll...egy napot nem tudsz önállóan vagy a pároddal együtt foglalkozni azzal a gyerekkel?

Minek mindig valahova vinni, valahova menni stb? Mert ünnep van? Na és? Otthon sem csak házimunkával telhet.

Ahogy egyik előző hozzászóló is mondta, vigyetek tápot egy menhelyre...abban legalább jótékonykodás is van nem csak ész nélküli pénztömögetés alkalmi kereskedők zsebébe akik kihasználva az alkalmat, ünnepi áron mérik a portékát.

2017. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Messze van egy menhely, a gyereket nem is vinném a közelükbe.

Amugy pont hogy minden hétköznapunk belsőséges a munka után, pont ezért nem akarom. 4 fal között vergődni, meg a sarki játszón fagyoskodni, amit szinte minden munkanapon lenyomunk.

2017. ápr. 16. 09:57
 8/37 anonim ***** válasza:
72%

Miert nem vinned a gyereket a menhelyre ?


Minden zarva, ok, es akkor mi mit csinaljunk, nyissunk ki ?


Szerintem felnott no letedre talald fel magad, rengeteg a husveti program!

2017. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
29%
Vagy menjetek / varjatok a losolkodokat.
2017. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
62%

Talán nem senyvedni kellene a négy fal között, hanem bunkert építeni, festeni, gyurmázni, sütit sütni, gyurmát kiégetni, papírmasézni, origamizni, rajzolni, tornázni, papírból mintát kivágni, ragasztani, ablakfesteni, arcfesteni, díszeket csinálni, ujjal festeni, bábszínházazni, versenyezni, vagy akár videójátékozni a gyerekkel együtt.


Imádom a benti játékokat, tegnap egy hullahoppkarikán átugrált a gyerek, és próbálta pörgetni a derekán.


A kinti programokért nem vagyok oda.

2017. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!