Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislánynak hol szoktatok...

Kislánynak hol szoktatok venni póló, blúz alá trikót? Lidl-ben szokott lenni?

Figyelt kérdés
H and m-es trikók jó minőségűek?
2017. ápr. 19. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Kik-ben szoktam.
2017. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lidl-ben mintás/mesehősös most is van, de fehér ritkán. H&M-ben, C&A-ban vettem fehéret, jó minőségűek.
2017. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lidl-ben szoktak lenni leértékelések és egyébkènt jó minőségűek, a kisfiam szereti. Ha akció van, az első nap kell menni, mert elfogy. Pamutot szoktam venni, az mindenhol jó minőségű.
2017. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
H&M és Lidl trikókról nem tudok nyilatkozni, C&A-ban vettem már többször, és teljesen rendben van. Az is nagy előnye, hogy olcsó, ill. mindig van a kínálatban.
2017. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pepco
2017. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
H&M, F&F trikókat szoktam venni a gyerekeimnek, szerintem jók. A Lidl-s sz.rrá nyúlt nálunk. Egyébként szeretem a Lidls holmikat de hébe-hóba van 1-2 ruhájuk ami rossz anyagú.
2017. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!