Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek lesz még újra...

Szerintetek lesz még újra hótaposó/bakancs az aldiban vagy a lidl-ben?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mostanában volt,de pont nem kaptam méretet.Nagyon jó az ára,máshol 10e ft felett vannak a vízhatlanok.Szerintetek lesz még idén?
2016. okt. 30. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a lidl-s nagyon tetszett, de szinten nem volt mar meret, pedig 4 uzletben is voltunk a varosban, kihordtak sajnos.

En is remelem, hogy lesz még, hisz még elottunk a tel, most jon a szezon, hatha lesznek még teli aruk.

2016. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a boltban,hogy rendelnek-e még
2016. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi már csak a Dechatlonban veszünk 3,5 éves fiunknak lábbelit. Minden évszakban. Lidlibe amúgy sem járok, nincs a közelben.

Hótaposót 6000-ért vettünk most a Dechatlonban. És nagyon jó minőség.

(sportcipő pl 2790 ft, és nagyon strapabíró)

2016. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Be tudnád linkelni h melyiket?
2016. okt. 30. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyet vettünk:

[link]

De ez még a szekrényben áll.

Most ilyet hord egyenlőre:

[link]

Pihe buha bundás belül.

Es jó időben ilyen sportcipője van:

[link]

2016. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi

a félcipő, az kb milyen magasan van a bokájánál? 2. linkre gondoltam (fekete-piros). Jól néz ki. Kényelmes?

Az első linknél (csizma fekete) nem kemény a bélése? a kép alapján durvának tűnik, de lehet hogy nem az

2016. okt. 31. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!