Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha 20honapos baba...

Mit tegyek ha 20honapos baba nem akar enni?

Figyelt kérdés
Februárban jól evett és azután egyből megalt az évessel. Csak a tejport issza meg de 2 szer egy nap max 500ml, többet nem szabad adják mert adok ABiDEC vitamint a babának. A tejporon kívül mást nem eszik pedig éhes mert jön a tányérral hozzam és mutatja de ha adok valamit neki akkor eltolja nem kell neki. Ha édességet adok vagy valami finomságot azt elfogadja, de nem adhatok egész nap neki csak finomságot. Már mindent próbáltam a kedvenc ételét se eszi meg. Folyton nyugos, 12 foga van lehet a foga jön megint? Kérlek adjatok valami ötletet mert már elfogytam az ötletekből. Köszi előre is

2017. ápr. 20. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Az 500 ml-t egyszerre eszi meg? Az nagyon sok egy étkezésre. tápszerre gondolsz? Hívd fel a védőnőt meg az orvost, édességet és nassolnivalót meg egyáltalán ne adj neki, amig nem eszik. Abból értelmes tápanyagot nem visz be egy dekát sem, viszont cserébe eltelíti. 20hósan megiszik napi kétszer fél liter tápszert és annyi? Ha igen, akkor nem telefon, hanem sürgősen orvos.
2017. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2 szer 200ml táp szert. Egyiket este lefekveskor és a másikat éjszaka 3 fele
2017. ápr. 20. 12:54
 3/15 anonim ***** válasza:

Hajnali 3-tól másnap estig nem eszik semmit? Mióta van ez?

Vizet iszik eleget?

Gyümölcsöt, yoghurtot sem?

Semmilyen főtt ételt?

2017. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Almát eszik sok vizet iszik de főt ételt nem csak egy két falast max. 1 éves korába meg volt fazva 3 hétig tartott végül antibiotikumot adtak az orvosok veszekedésel. De azután már nem evett rendesen. Februarba nagyon jól evett meg is hízott de 1 hónapot tartott az éves. Nem fogyott azóta semmit 11kg, naponta kakil rendesen.
2017. ápr. 20. 13:14
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Én 2naponta lefogom a gyereket és kb féldeci levest beleadagolok, mintha köptető lenne. Az első kanálig le kell fogni, a többinél felül és magától kanalazza be, de asztalnál nem tudom ravenni.
2017. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha nem fogyott akkor nagy baj nem lehet.

De semmilyen nasit, édességet ne adj neki, és szerintem lassan az éjszakai evést is el lehetne hagyni.

2017. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mar en is arra gondoltam le fogom és úgy adom neki a kaját de erős, így is alig tudom le fogni amíg be adom a vitamint neki😁 De köszi megpróbálom úgy. Utolsó válaszoló a nasit már elhagytam de este fele sajnálom már hogy nem eszik semmit és adok neki de keveset. Az éjszakai kajalast nem tudom hogy hagyma le mert már probaltam mindennek de Visít és sokat sír ha nem adok neki enni. Úgy szeretném hogy végig aludja az éjszakát
2017. ápr. 20. 14:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnálatból ne édességet adj neki hanem rendes kaját.
2017. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De ha nem eszik rendes kaját
2017. ápr. 20. 14:16
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Több, mint másféléves gyerek magának nem tud nassot venni. Ha nem adsz neki, éhes lesz és enni fog.
2017. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!