Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Smartrike tricikli velemenyek?

Smartrike tricikli velemenyek?

Figyelt kérdés

Csak nekem volt ekkora csalodas ez a fajta tricikli?

Sokan ajanlottak,es a neten is jokat olvastam rola,hat tegnap elentunk megnezni,de amint meglattam eloben mar tudtam,hogy nem lesz ilyenunk.

Annyira kicsik...es annyira muanyag...a kereke is full muanyag,csak van rajt egy kis gumi futofeluket a kozepen.

1 eves a kisfiam,de mar most teljesen leer a laba(az egesz talpa,nem is teljesen kinyujtott labakkal)

Kihajtottuk a labtartot,hogy ki tudjam probalni milyen tolni. mindig letette a kis labat es befordult szegenynek a labtarto ala.ez igy szerintem cseppet sem biztonsagos.

Az elso kereke hol forgott,hol nem.(folyton visszaugrott az a kis piros pocok)

Es nagyon instabil is volt,tobbszor is majdnem felborult vele.

Es nem az olcsobb kategoruat probaltuk.

Az osszes tricikli ennyire alacsony?es mind ilyen konnyen borul?

Biztos vannak nyugodtabb babak,szoval az meg hagyjan,hogy az en kisfiam ilyen izgaga,es leteszi a labat.

Masnak is van ilyen negativ tapasztalata ezzel a fajtaval?


2017. ápr. 21. 06:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!