Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy kisfiúnak fülbevalója van?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Altalaban cigany. Egyebkent nem zavar.
2017. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem borzasztó!!
2017. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem se legyen egy fiunak fulbevaloja. Nem szep , nemis divat mar .
2017. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Mintha egy kislánynak van: teljesen szülségtelen és nem szép
2017. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem rettenetes
2017. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem szép, ráadásul lányos. De felnőtt férfinál sem tudom elfogadni. Ráadásul balesetveszélyes, mert a játék hevében kikaphatják a füléből.

Ha akkora divat lenne, hogy minden kisfiúnak van és még fizetnének is azért, hogy az enyémnek legyen, akkor sem engedném.

2017. ápr. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló nagyon téved. Nem attól lesz valaki homoszexuális, hogy van-e fülbevalója.

Szerintem egyebként kisfiúnak nem való, felnőtt férfiakon sem tetszik. Kicsi gyereknek meg teljesen szükségtelen.

Kislánynak azért lövetnék még babakorban, mert később nagy valószínűséggel úgy is akarni fog, de így legalább nem emlékszik majd rá. Én is imádom a fülbevalókat de félnék most lövetni lukat a fülembe, úgyhogy örülök hogy nem emlékszem.

Ha meg nem akar majd, akkor simán nem tesz bele majd fülbevalót. Szóval szabadon dönthet róla később.

2017. ápr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha erre vágyik, valszeg megengedném. Mint ahogy a lányomnál is megvártam, amíg kérte és tisztába került vele, hogy kellemetlen és maradandó. Nem lyukasztottunk újszülöttet, csak mert puncija lett.
2017. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Mind a két keresztfiamnak van, megbeszélte a két szülő és ők így döntöttek-apukának is van. Jól áll nekik, fiús fülbevalójuk van az egyik fülükben. Beszéltünk róla mi is a férjemmel de mi úgy döntöttünk ha majd szeretnék akkor kilövetjük a fülüket.
2017. ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Egyedül vagyok a véleményemmel, de nekem tetszik ha az egyik oldalon (lehetőleg bal) van fülbevalója, pedig nem vagyok cigány.
2017. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!