Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy kisfiúnak fülbevalója van?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem undorító.
2017. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom szegényt az idióta szülei miatt. Mindenkinek (főleg a fiúknak) joga van eldönteni, akar-e fülbevalót vagy nem. És nem elég kivenni, ha nem akar, a lyuk helye egész életében látszódni fog. Ez - főleg ált. iskolában - akár gúny tárgya is lehet, hogy úgy néz ki, mint egy lány. A gyerekek kegyetlenek, én nem tenném ki csúfolódásnak és kiközösítésnek a fiamat. Majd ha akar, később - olyan 14-16 évesen legkorábban - csináltathat magának.
2017. ápr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nálunk az ovis csoportban van egy cigány kisfiú, neki van fülbevalója. Nagyon vagány kis srác, belevaló, kedves fiú, és neki nagyon jól áll.

Viszont más típusú kisfiúnak nem állna jól.

2017. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem fura egy fiún, de végülis ez amolyan megszokás, hogy lányoknak van, de szerintem nekik jobban is áll. (a piercing viszont se fiún se lányon nem tetszik, bár ez nem volt kérdés)
2017. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!