Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb dolog, amivel a frászt hozta rád a gyermeked?

Figyelt kérdés

Például balesetet szenvedett, vagy balesetveszélyes dolgot művelt stb.

Hány éves volt akkor?


2017. ápr. 28. 15:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%

#nincs Nála szeretőbb anyuka

#elengedjem hozzájuk a gyerekemet

2017. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
39%

Igazad van, visszaszívom, hogy pipa vagyok rá, nem akartalak megbántani azzal, hogy kritizálom Anyukádat.

Nem gondoltam abba bele, hogy neki sem lehetett ez könnyű, és nyilván azóta ezerszer jobban figyel és vigyáz, mint bárki, akinél nem történt semmi.

7-es voltam.

2017. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
39%
Es ti akiknek pl kifutott vagy majdnem kifutott az utra a gyerekuk amugy alapbol megbiztok bennuk? Ugy ertem, azert kerdezem mert az en lassan ket eves gyerekem olyan lassu, ugy mellettem van, megfontoltnak tunik, nyugisnak, mindig nagyon megbizom benne. Szoval az a kerdes hogy teljesen ugyanolyan esellyel indul-e majd egyszercsak o is ki az utra amikor en bizalommal egy mp-nel tovabb elfordulok mint barmely masik gyerek, mint a ti gyereketek? Asszem hulyen fogalmazok de ertitek, nincs erom atirni, koszi!
2017. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
39%
Orok kerdesem hogymeg lehet-e bizni a gyerekben. Pl ha mar sose kap be semmt akkor minden tovabbi nelkul hagyhatok aprosagokat elol meg ilyenek? Vajon.. (elozo voltam)
2017. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
39%
13: enyem szaladt az utra. teljesen megbizhato es rendkivul megfontolt! masokbol kifolyolag voltunk egy szakembernel 1 eves kora korul, o kulon kiemelete tulajdonsaganak, hogy ritka nyugodt es megfontolt gyermek. errol ennyit.:)
2017. ápr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
61%

Gyerekem ugy tűnik érti, hogy az autout tiltott zona, már babakorátol tanutom a "veszélyes' fogalom megértésére, ha ezt használom komolyan kell vennie, ugy tűnik tisztában is van vele pl amikor rántást csinálok is ügyesen hallgat rám hogy álljon messzebb, pedig dackorszak van.

Viszont én ennek ellenére nem bizok ilyenben benne, MERT gyerek, más a veszélyesség megítélése.

Pláne szorakozik is ezzel.pl tanitom, hogy ne hirtelenkedjen, pl ne kapjon a kutyák felé, lassan kell mozogni, erre pl zebránál állásnál hirtelen oldalra elmozdul egy lépést, aztán a másik oldalra szoval direkt hirtelen megindul, de nem megy sehova csak a reflexemmel szorakozik. MINDIG fogom valahol. Multkor ő vette eszre hamarabb hogy zöld van, en elbambultam, megint kisprintelt hirtelen, a kezem azonnal reflexből tartotta vissza, magamon is meglepodtem, mert az agyamig el sem jutott még a szitu.amugy hivatalosan is egy masodperc az emberi agy reakcioideje ez elég a bajhoz is.

2017. ápr. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%
*szoval ha TUDJA is, hogy mit nem szabad pl apro tárgyak szájba, az én gyerekem néha direkt probára tesz szorakozásbol. Irto ritka, de megesik.pl mostanában hiányzik a vastagfilcek hegye...
2017. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%

*anug értékeli az agy a szitut és cselekvést indít, a kettő közti idő egy másodperc.azt ugy lehet mérni hogy kimondod, hogy 22. Ez hivatalosan egy masodpercnyi ido. Ez baj esetén tul sok islehet. A féktávolság is ennek fuggvényében van meghatározva.

Akinek a gyereke nyugodtabb, annak még reflexben sincs a fokozottabb figyelem.talán veszelyesebb is, mint annak aki folyamatos készenlétben van gyerek mellett.

2017. ápr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
66%
Fiam hat éves volt, amikor futott, megcsúszott és elesett. A fejét egy éles kiálló tárgyba verte be és ahogy megláttam az arcát, megállt bennem az ütő. Nem lehetett látni, hogy honnan jön a vér, annyi volt belőle, az egész feje véres volt. Ügyelet, csontig hatoló vágás lett a homlokán, összevarrták, majd a varrat kiszedése után még összehúzó tapaszokat is kapott, de a heg így két év után is látszik, egész életében látszani fog, kb 4-5 cm hosszú. Ő is különben egy nyugodt, szófogadó gyerek, de egyszer sétáltunk az utcánkban, ez egy lakópihenő övezet, nincs nagy forgalom, és a barátnőjével valamit bohóckodtak, a kislány kifutott az útra, a fiam utána, pont jött egy autó. Ha nem 20-30-al jött volna az autó, abba belegondolni sem szeretnék. Szóval az egyik kérdésre válaszolva, nem lehet bennük megbízni, akármilyen nyugis gyerek.
2017. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
39%

Fiokot pakoltam, elbambultam. Fiam raharapott egy tubus Technokolra...kb. masfel eves volt.

Nem lett baja szerencsere.

2017. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!