Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb dolog, amivel a frászt hozta rád a gyermeked?

Figyelt kérdés

Például balesetet szenvedett, vagy balesetveszélyes dolgot művelt stb.

Hány éves volt akkor?


2017. ápr. 28. 15:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
44%
14: az én lányom sose volt ilyen szájbavevős, 1,5 éves kora óta nem is nagyon figyelünk az apró dolgokra, én pl ha elmegyek fürdeni, igaz általában mesét néz, de elől maradnak a kinderek stb (2,5 éves) tudom hogy ez helytelen, pl múltkor is legóztunk és bevette a szájába szórakozottságában, ki is vettem azonnal, de tényleg nem szokott ilyet csinálni, és őszintén mióta jön megy, ajtót szekrényt kinyit, esélyem sincs mindent elpakolni, helyből tudnék mondani 1500 dolgot amihez hozzáférhet és lenyelheti, akár éjjel is míg alszunk. Tényleg szerencse kérdése, persze bizalom is, de abban is bíztam hogy nem szalad ki az útra pl
2017. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
83%

Futóbiciklizett, (2,5 éves) és hiába azt hittem, hogy tökéletesen megtanítottam vele, hogy mi a stop tábla, ahol leszáll a bicajról, ideadja, megfogja a kezem, együtt szétnézünk és csak akkor megyünk át, ha lehet, és hiába 100x tudta tökéletesen, egyszer beugrott nála valami, és kiugrott a város legforgalmasabb kereszteződésében. Én ugrottam utána (34 hetes terhesen) de annyira gyors volt, hogy kicsúszott a kezemből. Csak ordítottam, hogy állj meg, de nem hallgatott rám, száguldott átfelé az úton, és pont jött a busz, ami a mai napig nem tudom, hogy hogy nem ütötte el... Még most sincs nap,hogy ne jutna eszembe, kiver a víz teljesen az emlékképektől, látom magam előtt, hogy elütik, még most se tudtam teljesen feldolgozni, pedig 2 hónapja volt.

Egy életre megtanultam, hogy lehet bármilyen okos, értelmes és szófogadó, nem lehet megbízni még benne, gyerek, és bármikor beugorhat neki bármi, ami miatt nem úgy fog cselekedni, mint ahogy tanítottam. Nincs még veszélyérzetük, majdnem drága tanulópénz volt nekünk... :(

2017. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
66%

Hála az égnek, hogy ezek a történetek csak ijesztőek, de igazából mindenki megúszta. Jó, a szülők kaptak egy infarktust, de ők is megúszták.

A gyerekeknek külön őrangyaluk van.

2017. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
66%
Négyévesen kiszaladtv az utra, ahol jött a teherauto. Szerencsére ek tudtam kapni, de azt a szidást felnöttkoráig emlegetni fogja, és utána jo darabig fogtam a kezét, nem érdekelt, mennyire nyávog miatta.
2017. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!