Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményed arról, ha a...

Mi a véleményed arról, ha a szülők együtt fürdetik a kisfiú és kislány gyermeküket?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 14:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Mi így fürödtünk és hatalmas buli volt. Nem gondolom, hogy a spórolás volt az oka. Szerintem több vizet kipancsoltunk, mint amit megspóroltunk volna.
2017. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Öcsém és én is sokat fürödtünk együtt, amíg kicsit voltunk. Semmi bajunk nem lett, csak jól éreztük magunkat akkor.
2017. ápr. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

Semmi extra. Amikor kisgyerekek voltunk minket is fürdettek néha együtt a bátyámmal aki 5 évvel idősebb. Sőt néha még az egyik szülőnkkel is. Ami visszagondolva már kicsit morbid , de amíg tényleg kicsik voltunk , nem igazán ment a szemérmeskedés és az együtt fürdés is inkább csak a móka kedvéért ment , tehát nem rendszeresen és hamar vége is lett.

Ma meg már rendesen , mindenki csukott ajtónál fürdik , nem mászkálunk be , nem meztelenkedünk.


De kisgyerekeknél szerintem ez nem nagy cucc.

2017. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%
Testvérek, mi takargatni valójuk lenne egymás előtt? Mi 5en voltunk testvérek egy 1.5 szobás lakásban nőttünk fel, 3 csaj 2 fiú arányban... nehéz lett volna az élet, ha mindig mindent takargatnunk kellett volna...
2017. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!