Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Én fogom fel rosszul? Nem...

Én fogom fel rosszul? Nem egészen 3 éves kislány jóformán idegennel fürdik együtt meztelenül?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm nem olyan régen lépett bele egy kapcsolatba, konkrétabban 3 hónapja. A nőnek van egy kislánya, aki még nem töltötte be a 3 éves kort. Az új párja már nem az első "apajelölt" a kislány születése óta, keveset mondok, ha azt állítom, körülbelül a 11-12. ember lehet az anyuka mellett.

Normális, ha képes meztelenül belerakni a kádba a kislányt a szintén meztelen új "szerelme" mellé? Ráadásul fényképezgeti őket, hogy a kislány már a férfi lába között pózol, ezeket a képeket pedig közzéteszik a facebookon is... mert még ha a vér szerinti apuka lenne, akkor azt mondom rendben, mert családtag, de egy olyan ember, akivel 3 hónapja van együtt?



2016. márc. 17. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
hát gáz. Még ha az apja lenne, és együtt fürdenek is, sem postolnám, de hogy még tetézzem azzal hogy - ahogy írod - majdnem idegennel együtt fürdik, és a hülyeségemet még közszemlére is tegyem a facen....ez van. nagy az Isten állatkertje
2016. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez BETEG!!!
2016. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Lányom a saját apjával összesen kb 2x fürdött együtt,velem is max 6-8x a majdnem 3,5éve alatt. Párommal soha nem fürdött,fürdette már öt,de nem nyúl hozzá,saját magán mutatja hogy mosakodjon,kiveszi,bebugyolálja és ennyi.
2016. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem nekem ilyen "ferde" a felfogásom a dologgal kapcsolatban...
2016. márc. 17. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez nekem is erős, pedig szerintem ilyen téren elég laza vagyok. Ha mondjuk születésétől, vagy nagyon pici babakora óta nevelné a pasi, akkor nem látnék ebben semmi rosszat (na jó, a netre kipakolásban már igen), de ekörül a kislány körül már elég sok pótapuci megfordult, és tisztában van vele, hogy ez a bácsi nem szülő. Nem kéne arra tanítani, hogy ez így normális. Mondjuk a pasit sem értem, hogy miért megy bele ebbe.
2016. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, a férfi miért megy bele. Közös ismerősünktől (rokonuk) hallottam, hogy nem egyszer rájuk lett bízva a pici, és fürdésnél sokszor hisztizett, valamiért rendesen takargatta magát, mintha félne. Addig semmilyen ruhadarabot nem engedett magáról levenni a kislány, még egy zoknit sem, amíg be nem mentek a fürdőbe, és ott is nehezére esett megszabadulni a ruhácskáktól, pedig ott nő fürdette, és ráadásul nyilván nem együtt fürdött a csajszival, csak figyelt rá hogy ne legyen baja a picinek.
2016. márc. 17. 14:15
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Ez az anyuka egy büdös r**anc. Minek kell egyáltalán bármit is posztolni? A Facebook egy nagy hülyeség. A saját p**sáját illegesse-billegesse, ne szerencsétlen kislányét. Nem normális.
2017. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neeeee ezt jelenteni kell a gyermekvedelemnel! A bizonyitekokat o maga csinalta!
2020. okt. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!