Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok jó könyvet ajánlani?...

Tudnátok jó könyvet ajánlani? Érdekes, cselekményes, életről szóló könyv érdekelne, jó karakterekkel.

Figyelt kérdés

Kifejezetten fiatal felnőttek életéről olvasnék, akik önálló életet kezdenek, barátság, szerelem, pár találás, kaland, hogyan találják meg önmagukat, stb. Kedvenc íróim: Brunella Gasperini, Vavyan Fable, John Green. Ilyesmi stílusok jöhetnek.


Köszi szépen!



2015. ápr. 14. 21:19
 1/4 Márciuska ***** válasza:

Esetleg próbáld ki Debbie Macombert, rengeteg könyvet írt, és bár vannak idősebb karakterei, de sok a fiatal szereplő is, és témában pont megfelelne. Olvastam tőle a Cédrusliget-sorozatot, a Kisváros-sorozatot, az Orgona-utca sorozat, mindegyik jó.

Szintén ajánlom Maeve Binchy-t és Rosamunde Pilchert, Binchytől a kedvencem az Esti iskola, Pilchertől az Ikrek jegyében.

Jessica Adams-től a Kalandorok e-mailjenek is jó volt.

És szerintem nézz szét Fejős Éva könyvei illetve az Erawan kiadó könyvei között, pont ilyen könyvekből áll a kínálatuk.

2015. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!
2015. ápr. 15. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Trónok harca! de ha rövidebb kell, akkor a Diablo könyvsorozat ;) (természetesen nem a pónis...)
2015. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugalom tengere - nekem nagyon bejött :)
2015. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!