Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kérdésem: már majdnem hatéves,...

Melangi36 kérdése:

Kérdésem: már majdnem hatéves, kreatív, művész lélek, alkotni tudó és szerető, szelídebb típusú kisfiúnak iskolába lépése (óvodai ballagása) alkalmából mit ajándékozzak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem igazán felel meg a kérdésem a kategóriának, de "játék" kategóriát vagy ehhez hasonlót nem találtam.
2017. máj. 2. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Az en kisfiam pontosan ilyen :)

De nalunk nincs csinnadratta ballagaskor, kis viragcsokor es lufi, utana cukraszda es ott vacsizunk ahol szeretne. Ajandekot azert nem adunk (es nagyszulok sem fognak), mert "elvegezte" az ovodat.........

2017. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én egy jobb fajta filctollkészletet vennék neki.
2017. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Mikor én ballagtam, ballagásra kaptam meg az iskolatáskámat és a feltöltött tolltartómat. Emlékszem milyen büszke voltam.
2017. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Semmit? Óvodai ballagás az már annyira röhejes... mi ebben az ünnepelni való? Most megy suliba, úgyis kapni fog egy csomó cuccot, amire szüksége lesz, épp elég izgalommal fogja azokat nézegetni.
2017. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is az iskolatáskát és a feltöltött tolltartót pártolom. Én is azt kaptam, nagyon boldog voltam.
2017. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. :)

Én sem vagyok a híve a nagy felhajtásnak ilyen alkalmakkor, de a kisfiú kedves jó barátaim gyermeke, ők egy kicsit másképp látják ezt a kérdést, és "buli" is lesz. Én meg azon vendég leszek, és mivel mégiscsak a kisfiú lesz az "ünnepelt", és ilyen alkalmakra amúgy sem megyek üres kézzel, ezért gondoltam mégiscsak valamilyen (amúgy szerényebb költségvetésű) ajándékra.

2017. máj. 3. 21:08
 7/13 A kérdező kommentje:
Külön köszönöm a filctoll és tolltartó javasló válaszokat, mert kellően egyszerű, és mégis illik a gyerkőc személyiségéhez, tehát valószínűnek tartom, hogy neki is örömet szerezne. :)
2017. máj. 3. 21:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Tolltartott csak akkor venék ha tudom milyen tetszik gyereknek,én inkább egy szinező füzetett venék neki szines ceruzákal.
2017. máj. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Valami nagyon szep igenyes kemenyfedelu mesekonyvet vennek neki amin tanulgathat majd olvasni.

A tolltarto es egyeb sulis dolgok olyanok, hogy tok nagy elmeny a gyereknek amikor kivalaszthatja, ezzel is meghozzuk a kedvet a felelmetes iskolahoz :) En nem vennem el ezt a lehetoseget tole. Ceruza, filctoll, stb. meg ovodast "tartalmazo" haztartasban rengeteg akad itt-ott, nalunk legalabbis eleg sok keszlete van.

2017. máj. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi a másik ötletem, a színező füzet. Köszönöm. :)
2017. máj. 4. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!