Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok kije lehet ez a...

Mit gondoltok kije lehet ez a nő a kislánynak?

Figyelt kérdés

Ennyit láttok és hallotok:


- egy 28-29 év körüli nő érkezik a játszótérre egy 3 év körüli (2,5-3) kislánnyal

- a nőnél minden van, amire a kislánynak szüksége lehet: cumi, üdítő, kéztörlő, játékok

- a kislány többször odafut a nőhöz, boldogan beszél hozzá

- a nő gyakran babusgatja, szeretgeti

- a kislány ezt kérdezi a nőtől: "Innen hozzátok vagy hozzánk megyünk?" (a választ nem halljátok)

- a kislány később ezt kérdezi: "Apát felhívjuk?"

- a nő pedig ezt kérdezi a kislánytól később: "mit szóltak a gondozónénik a hajadhoz reggel? Tetszett, ahogy felkötöttük?"

- a kislány a nőt - ka/ke kicsinyítőképzős néven szólítja : pl.: Andika/Editke


Van életem mielőtt megkapom ezt, meg azt, hogy mit érdekel. Egyszerűen érdekel, hogy mit gondolnátok kije a nő a kislánynak.



2017. máj. 2. 21:31
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem annyi biztos, hogy nem gyerekrablo :)

És valoszínű az apja élettársa

2017. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
56%
Most az érdekel, hogy rólad mit gondolnak? Én semmit nem gondolnék. Leszarom mások életét. De a leírásodból gondolom, hogy apuka új nője vagy és reménykedsz benne más is látja milyen jó pótmamiként működsz.
2017. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
83%

Keresztanyja???? Nagynénje?? Esetleg a nővére is lehet. Vagy az anyjának a barátnője?

Én is mentem nem egyszer oviba barátnőm lányáért meg vigyáztam rá többször akkor ezek szerint rólam is rosszat gondoltak az emberek mert a nevemen hívott?

Inkább tőled kéne félni ilyen beteg embert te jóisten. Mert te mit gondoltál kije??? Épp rabolja el vagy mi???

2017. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
2-es! Miért kell ilyen támadó hangnem? Akit ennyire kiborít a kérdés, azt a továbbiakban kérem, hogy inkább ne is válaszoljon, még ha ez azt is jelenti, hogy nem kapok több választ!
2017. máj. 2. 21:44
 5/43 anonim ***** válasza:
88%
Akárki lehet. Rokon, barát, bébiszetter. Egyedül azt vélelmezném, hogy nem az anyja.
2017. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
89%
Nagynéni pl. vagy esetleg dadus, nem ritka,hogy szülők dolgoznak, idejük kevesebb van mint pénzük és babysittert hívnak rendszeresen,hogy hozza el a kicsit oviból,vigye játszótérre, néha a dadus gyakorlatilag családtaggá válik,akár át is megy hozzá a gyerek látogatóba néha.
2017. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
74%
Én ismerek olyan kislányt aki egy film hatására a nevén szólítja az anyukáját néha poénból tehát ez se kizárható. Bárki lehet.
2017. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert nem én vagyok az egyetlen, aki azt se tudja, hogy sírjon, vagy nevessen az ilyen misztikusan harmadik személy szemszögéből megfogalmazott kérdéseken, mikor teljesen nyilvánvaló, hogy a kérdező saját magáról beszél, csak valamiért azt hiszi, mindenki olyan hülye, hogy ez nem tűnik fel neki. Ezt általában akkor szokták, mikor sárosak valamiben és így kívánnak az ízlésüknek megfelelő válaszokat kapni és elkerülni a megjegyzéseket.
2017. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
57%
Nagynéni is lehet például. A közelünkben egy 5 év körüli kislánynak pont ilyen a viszonya az anyukája testvérével. Nekem elsőre ez jutott eszembe, mert ilyenre láttam példát. De tényleg lehet új nője az apukának, vagy babysitter. De írd le légyszi, miért kérdezted!
2017. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es és most már 7-es! Elég sok bajod lehet szövegértés szempontjából, örülnék, ha többet nem válaszolnál, mert felesleges! Talán megcsaltak? Vagy úgy érzed, hogy talán megcsalnak? Vagy elhagytak? Vagy honnan jön ez a gyűlölet?


El fogom mondani őszintén, hogy miért kérdezem, csak még várom a válaszokat :) És köszönöm a normális embereknek a válaszokat!

2017. máj. 2. 21:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!