Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lassan 2,5 éves, állatimádó...

A lassan 2,5 éves, állatimádó kislányomnak keresek olyan lehetőséget/programot Budapesten, ahol állatok közelében lehet. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Nagyon gyengéden bánik az állatokkal. Finoman simogatja őket, leguggol melléjük, él-hal értük. Természetesen a kutyák a sztárok, de a minap cirkusz mellett autóztunk el, ahol kint legeltek a tevék. Majd kiugrott a bőréből örömében. Azóta azt mondogatja, hogy "gyönyörűek a puputevék". Nagyon szeretném rendszeresen elvinni állatok közé. Van ötletetek? A menhelyek kiadják a szelídebb kutyákat egy-egy sétára, jól tudom? Sajnos, még nincs lehetőségünk saját állatot tartani, mihelyst családi házba költözünk, bővülünk egy kutyus családtaggal. Nekem 13 évig volt kutyám, tudom, mivel jár.

Minden segítséget megköszönök.


2017. máj. 3. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom Budapest melyik részén laktok, de ajánlom Veresegyházon a Minifarmot
2017. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kaposztasmegyeren ott az Allatsziget, illetve szinten budapesti a Noe Allatotthon. Mindkettot ajanlom!
2017. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Állatkert, Margit-sziget mini állatkert, Tropicárium,

Bp közelében:Budakeszi Vadaspark, Érd Noel Tanya, Veresegyháza, Felsőlajos magánzoo

2017. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, fel fogom hívni az általatok említett menhelyeket, hogy van-e lehetőség érintkezni az állatokkal. Mert rácson keresztül szerintem picit megrázó lenne. Én olyan helyeket keresek, ahol testközelből megnézhetjük, megsimogathatjuk az állatokat.
2017. máj. 3. 15:20
 5/17 anonim ***** válasza:

Menjetek cirkuszba, ha már ennyire tetszett neki.


Margitszigeti, budakeszi vadaspark? Tropicarium? Állatkert? Medvefarm?

2017. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát ha az az ölben megülő típus lenne, már régen elvittem volna. A közelünkben kábé 3 havonta van cirkusz, el szoktunk menni megnézni a kint legelő állatokat, de azokat nem lehet megsimogatni. Ezért hangsúlyozom, hogy olyan helyre szeretném vinni, ahol megsimogathatja az állatokat, leguggolhat melléjük, örömködhet nekik, és sem rács, sem kerítés nem választja el őket egymástól.
2017. máj. 3. 15:42
 7/17 A kérdező kommentje:
Az Állatkert, Medvefarm, Tropicarium szuper helyek, voltunk is már mindegyikben. De ott nem tudja simogatni az állatokat. Azaz tudom, hogy van egy kis állatsimogatórész (legalábbis az Állatkertben, a többire nem emlékszem), de az nem az igazi. Valahogy úgy tudom a legjobban megfogalmazni, hogy bensőséges élményt szeretnék adni Neki. Tudom, ehhez egy saját kutyus lenne a legjobb, de annak még nem jött el az ideje.
2017. máj. 3. 15:44
 8/17 A kérdező kommentje:
De köszönöm az ötletelést!
2017. máj. 3. 15:44
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Van állatos kávézó egy csomó Budapesten, ott felülnek a macskák az ember ölébe, de vannak gyíkok is. Ha rákeresel biztos kidobja a google.


Menhelyekre is mehetnétek, ott igazán kevés simogatást kapnak az állatok, biztos hálásak lennének. Mondjuk az illatosúton.

2017. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem bárhova mész mindenhol van kerítés és/vagy rács, max be lehet menni etetni, simogatni vagy kerítésen keresztül lehet etetni.

Nem is értem hogy gondolod hogy szabadon legyen minden állat?

Otthoni gazdaságban is elkerítve vannak az állatok.

2017. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!