Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sok a két éjszaka ottalvás?

Sok a két éjszaka ottalvás?

Figyelt kérdés

A kérdésem főleg azokhoz szól, akik még nem vagy csak nagyon ritkán altatták/altatják a nagyszülőknél a gyerekeket. Az én szüleimről van szó (anyai nagyszülők), imádják egymást a gyerekekkel oda-vissza. A fiam 4 éves múlt, a lányom lassan 2,5. Eddig még csak egyszer fordult elő, hogy a kisfiam 2 éjjelt ott aludt. Nagyon élvezte. 1 éjszakákat pedig kb. másfél-két havonta alszanak Náluk. A kislányom is imád ott lenni. A szüleim szuperül kezelik Őket.

Most úgy alakult, hogy anyum tegnap átvitte Őket, ma pedig délután mentünk volna Értük. De felvetettem anyuméknak, hogy mi lenne, ha még ma is ott aludnának. Mi a férjemmel eddig takarítottunk, elintéztük a nagybevásárlást, és most jönne a láblógatás. De lelkiismeretfurdalásom van valamiért. Egyébként nem szoktuk lepasszolni Őket sosem. A másfél-két havonta ottalvás a fiam és a szüleim kérése.

Mit gondoltok? Nem sok a két éjszaka a szüleik nélkül? Aggódni nem aggódom, a szüleim fantasztikus nagyszülők.


2017. máj. 6. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeim 2-3 éves koruk óta (egyéni habitustól függött a pontos életkor) 1-1 hetet nyaralnak a nagyszülőknél mindenki nagy boldogságára. Évközben jóval ritkább, nem alszanak ott annyit sem, mint a tieid, mert iskola meg óvoda van.

Ne legyen lelkiismeretfurdalásod. A Dédink mindig azzal "teszi rá a kezét" a kölykeimre, hogy kislányom, fontos, hogy kettesben is legyetek! És ő már csak tudja 60 év házasság után. ;)

2017. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gaz.

Bar en a masik csoport vagyok.nekem szinte nincs olan hetvege,hpgy a ket nagy itthon van.ugy kell elrabolni oket a mamaktol ha menni akarunk valahova veluk 😂😂😂igaz ok mar sulisok,de pici koruk ota igy megy.engem nem zavar.en is a nagyszeimnel toltottem minden hetveget es szunetet.

A pici 13 hos.o most epp csutortok delutan ota mamazik.ma este jon haza.o nem megy olyan gyakran meg,de ha megy mindig 2-3 ejszakara megy.

Ne legyen lelkifurid.lazitsatok,romantikazzatok.

2017. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jól esnek a kedves kommentjeitek. Köszi. A romantikázást megkezdtük, előbb lecsekkoltam, mi anyukáméknál a helyzet, a fiam épp bicajozik, a lányom rollerezik, és egyébként mindannyian (a szüleimmel együtt) szomszédolnak, ahol mezőgazdasági kisgépek vannak, és a szomszéd megengedte a gyerekeimnek, hogy felüljenek mindenre. Szval nagy a boldogság!

Köszi még egyszer.

2017. máj. 6. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenki szempontjából klassz. :-)
2017. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!