Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elengednék gyereketeket a...

Ti elengednék gyereketeket a nagynénihez, nagybácsihoz egy éjszakára?

Figyelt kérdés

10 éves a gyerek és ő is szeretné, az unokatesója is ott lenne. (Nem a szülője vagyok!)

(Az is írhat, akinek nincs gyereke.)



2012. jún. 18. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, már 3-4 évesen is!
2012. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sókristály ***** válasza:

Engem annak idején nem engedtek, de annak oka volt, és csak hálás lehetek miatta.

De ha normális az a nagynéni, nagybácsi, közel áll a családhoz, akkor miért ne? Az enyémek 3-4 éves koruktól tölthettek éjszakát a tesómnál, és a férjem tesójánál is, pedig egyiknek sem volt gyereke.

2012. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nemhogy egy éjszakát hanem egy hetet is ott voltam. Hozzá kell tennem, hogy nekem a nagynénim olyan, mintha a 2. anyukám lenne. A mai napig imádom. Nyári szünetben a szüleim nem tudtak otthon maradni velem.

Nagyszüleimnél is heteket nyaraltam (falun). Imádtam másnál aludni :)

2012. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

10 éveset, ne viccelj..:) naná!

gondolom megbízható, normális (életvitelű) emberek, akkor mért ne?

2012. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10 évesen? Simán, már korábban is. Ennyi idősen én már egy csomószor az osztálytársaimnál is aludtam, nem csak rokonnál.

A fiam még csak 4 éves, őt is engedném, bár nálunk ez még nem igazán téma, mert egy darab nagybácsija van, az én öcsém, aki még anyukámmal lakik, szóval ha a nagymamához megy a gyerek, akkor a nagybácsihoz is megy :) De öcsémre is rá lehet bízni ugyanúgy, meg a keresztanyjánál is aludt már többször is, pedig ott sincs még gyerek.

2012. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azért merül fel a kérdés, mert nem a szülője vagy! Nevelőszülő? Mitől félsz, hogy inkább a nagynéninél akar majd maradni?
2012. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem a nevelőszülője vagyok,hanem a nagynénje és azért kérdeztem, mert a szülei nagyon féltik őt
2012. jún. 19. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, már értem, szóval fordítva van a kérdés... Mármint hogy Te vagy a nagynéni! Akkor tényleg sajnálom, hogy a szülők ennyire ragaszkodnak, de sajna nincs mit tenni. Pedig biztos nagyon jól érezné magát Nálatok! Én is sokat "nyaraltam" a mamáknál, unokatesókkal is sokat bandáztunk nyári szünetben.
2012. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!