Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt akinél hosszasan kellett...

Volt akinél hosszasan kellett adni a Cataflam cseppet fogzásra?

Figyelt kérdés

A babámnak semmi nem hat a Cataflam cseppen kívül. De annyira nem ,hogy anélkül az egész napja kínkeserves sírással tölti, hallgatni is szörnyű. Se hoemo, se Nurofen, se hűtőrágóka, se sedatif, se chamomilla, stb. nem hat. Csak ez...

Viszont a Cataflam-mal meg aggódom, hogy tönkreteszem a szervezetét. Napi max. kétszer kap 8 cseppet, de most már hosszú napok óta, mert anélkül nem tudok semmit kezdeni vele, csak harap-üt-sír és sír.


Mennyire kell tartanom attól, hogy valami bajt okoz ez az erős szer?


2010. máj. 16. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mit okozhat, de mikor az én kisfiamnak írta fel a doki, határozottan közölte, hogy max egy hétig adjam neki. (nekünk nem fogra, hanem fülfájásra volt, így mi csak három napig szedtük, nem is kérdeztem h miért csak egy hétig lehetne)
2010. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk 4 hónapja jön a foga fájdalmasan (az első-alsó kettő már kijött), de azóta 5 fog bújt ki(február óta) és szerintem most is annyi készülődik, mert eszméletlenül sír 4 hónapja, van, amikor egész nap fáj neki, van hogy csak fél nap, de az ritka, hogy lgyen egy nap, amikor nem fáj.

Én csak homeos szerekkel próbálkoztam, mert nincs értelme gyógyszert adni neki. Már rég hozzászokott volna, szóval tök fölösleges. Én ölbe veszem, és akkor elterelődik a figyelme. Így nem sok mindenre marad időm / időnk, de nálunk csak ez az egy megoldás működik!

2010. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!