Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis ballagásra hívjátok a...

Ovis ballagásra hívjátok a nagyszülőket?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy a ballagás után lesz nálunk egy kis összejövetel, kis enni-innivaló beszélgetés. De magára a ballagásra lehet nem hívnám a nagyszülőket.Szerencsére 4 en vannak, mindkét nagyszülőpáros a közelben lakik. De mennénk mi a férjemmel, és a nagytesó is, így összesen 7-en lennénk. Ha szép idő lesz kint lesz a műsor az udvaron, ha esik az eső bent tartják. Ha az udvaron lesz nem gond, elférnek. ha bent akkor ott kicsi a hely nagyon. Ezt az ovonők mondták, szóval döntsek én, de az időjátást ugye nem lehet előre tudni.

Ti mit csinálnátok?



2017. máj. 14. 11:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Illetve náltok hogy lesz? Ki megy, ki nem, utána szerveztek valami vendégséget?
2017. máj. 14. 11:56
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Pont most volt erről egy vita, hogy hova kell, nem kell hívni a nagyszülőket.

Szerencsés helyzetben vagyok, h még élnek minda4-en, de így szerintem túl sokan lennétek. Azt ugye nem lehet megcsinálni, h csak az egyik párost hívjátok, pláne, hogy jóban is vagytok.

Így én nem hívnám egyiket sem, elegek lesztek így is hárman. Utána tényleg beülni valahova vagy nálatok egy kis vendégség, ahová lehet hívni a többieket is.

2017. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Unokatesó ballagására hívták a nagyszülőket, sőt minket is, de minek.. 🤔 Tele volt rokonokkal, sok nagyszülővel. Tömegnyomor volt, sokan nem fértünk, képtelenség volt normálisan fotózni.

Nálunk a ballagásra csak mi megyünk, utána hárman elmegyünk egy étterembe. Majd az iskolai ballagását nagyobbra tervezzük.

2017. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2017. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk jönnek.

Az időjárástól függően nem lehet megbeszélni a nagyikkal ha úgyis közel laknak?

2017. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem jönnek. Sőt valszeg csak én megyek. Ez nem diplomaosztó könyörgöm, hogy 500an legyenek meg utána ünnepi ebéd. Mit ünnepeltek, hogy sikeresen elvégezte az ovit?
2017. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha akarnak jönni és kint lesz, hát jöjjenek, elférnek. De ha bent lesz, én jelezném, hogy nem fogunk elférni, kérték az óvónők, hogy csak a szülők menjenek (ezt amúgy lehet, hogy valóban kérni fogják).
2017. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk kérte az óvoda. Hála Istennek.
2017. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Mi hivtuk oket. A gyerek erdeke hiszen szereti es ez az o napja. Rola szol, ezert azt neztem o minek orulne, es nem azt hogy en minek orulnek.

Utana egyutt elmegyunk egy cukraszdaba es fagyi-suti, szinten a gyerkoc oromere :)

2017. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
(Utolso vagyok, nyilvan en sem hivnam pl aposekat mert ritkan talalkozunk es fiam ovodajaban az eletben nem jartak, mig anyukamek rendszeresen jartak erte, se a fiam fejevel akartam gondolkodni, hogy neki jolesne ha mind a 4 nagyszulo ott lenne. Itt most o a fontos nem en, neki lesz jobb ha tobben unneplik)
2017. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!