Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai ballagásra lány gyermek...

Óvodai ballagásra lány gyermeknek mit vennétek ajándékba?

Figyelt kérdés

Légyszíves adjatok tippeket...a ti gyermeketek milyen ajándéknak örült a legjobban.!?


Köszönöm előre is!!! :) :)



2016. máj. 9. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

sellőbarbi, csillámpóni... szóval az általános csajos cuccok.

Iskolatáska, tolltartó, ceruzakészlet, ha kellően rózsaszín, de legalább lila és csillogjon.


amúgy unokahugi a korlátlan fagyizásnak örült a legjobban. 100 gombócot is megevett volna, de a tálba egyszerre max 3 fért :o Még jó, mert a 2. három közepén kidőlt :D

2016. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én lányom is most ballag, ő gyermek laptopot kért.
2016. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keresztlányom tavaly ballagott, az ő kérése "nagylányos csokor volt", tehát kapott hagyományos ballagós csokrot, a kedvenc desszertjét és egy plüsst abból a sorozatból, amit gyűjtött.
2016. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én órát vettem és egy iskoláról szóló könyvet.

Van, aki iskolatáskát vesz vagy tolltartót.

De elég egy csokor virág is vagy egy meghívás a cukiba.

2016. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most fog ballagni a kislányunk. Kis csokor virágot kap, szalaggal és esetleg bele valami kis plüss. Nem szándékozunk neki ajándékot venni a ballagás miatt.
2016. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!