Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen volt először...

Mennyi idősen volt először "szerelmes" a gyereked, vagy akár te magad?

Figyelt kérdés

Természetesen itt még a gyerekkori, plátói szerelemre gondolok, ami maximum egy pusziban vagy kézen fogva sétálásban teljesedik ki.

Nem a kamaszkori, valós szerelemre gondolok.


2017. máj. 15. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ovis szerelmem. Már beiratkozáskor kinéztem, a szőnyegen ült, göndör fekete haj, kreol bőr... nagycsoport végéig "szerelmesek" voltunk.
2017. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
6 éves, nagycsoportos, és szerelmesek egymásba az egyik kis csoporttársával. Nagyon cukik, már azt is megbeszélték, hogy össze fognak házasodni. 😊
2017. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
6 éves fiamnak 2 éve van felesége. 1.5 éve már nem egy oviba járnak, de a szerelem tart. Randiznak. Szájrapuszi is volt már. És valamikor ott is fog aludni náluk a fiatal úr.
2017. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Középsőben, van is feljegyzés róla, meg pár szép emlék. Ballagásra elmúlt. Száj, kéz és arcpuszikban merült ki a dolog, meg mindig az ölembe tette a fejét, úgy feküdt. Nagycsoport végére már nem akartam a kezét se megfogni, elsőben jött az új szerelem.
2017. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

En keson ertem, 10 evesen ereztemeloszor ilyet :) :) Oviban fiu barataim voltak inkabb de csak es kizarolag jatszopajtikkent neztem rajuk, azt sem tudtam akkor, hogy lehet mashogyan :)

Kisfiam 6.5 eves, most a "fuj-fuj lanyok" fazisban tart :) Ma panaszkodott nekem hogy a lany ovistarsai csikiztek ot es az egyik az olebe ult, hat teljesen meltatlankodva meselte :) :) En meg mosolyogtam magamban, hogy par ev mulva hogy fog ennek orulni! :)

2017. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a gyereknél.. bölcsiben van egy kisfiú, aki a beszoktatás alatt naponta párszor és utána néha (a gondozók szerint)falevelet ad a lányomnak az udvaron. Nem tudnak beszélni, a lányom nem is nagyon figyel rá, a levelet meg mindig továbbadja vagy eldobja.


A kissrác meg is akarta ölelni az elején párszor, de a lányom nem szereti, ha megölelik idegenek, ellökte a kissrácot..


Csak neki ad levelet a fiú. Valószínűleg ez csak szimpátia, de nagyon meglepődtem, hogy egy alig 2 éves ilyen szinten van, az én lányom meg egy fatönk szociálisan. Neki még barátja sincs, pedig lassan 3, és csak síró gyerekkel hajlandó osztozni, önként csak olyat ad ki a kezéből, ami neki nem kell. Szóval nemsemmi az a kissrác, beszélni sem tud, de már megkülönböztet gyerekeket és ajándékot is ad, pedig nem mondta neki senki.

2017. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 éve tart, már az óvónők is mosolyognak rajta, bár a fiam nem tudja, hogy mi a szerelem, de nagyon szereti a kislányt. Tavaly jót röhögtem, volt egy kisfiú, sok kislány szerelmes volt belé, mesélte a fiam, mondom mindenki, azt mondja igen, a fiúk is kérdezem, ők is válaszolja.Hozzáteszem aranyos fiú volt, de ha láttatok már dinnye fejet...
2017. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ovis szerelmem, első osztályban (6 évesen) viszont nagyon szerelmes voltam a bátyám egyik osztálytársába :) Emlékszem mennyire odavoltam, hogy eljött a szülinapomra és kaptam egy plüssmacit.

Lányom még csak 2 múlt, nincs még neki ilyen. De a játszótéren van egy kisfiú, aki szerintem tetszik neki. Folyton követi mindenhova meg ölelgette is :D

2017. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már az óvodában kiválasztottam öt fiút, és felsoroltam anyukámnak, hogy a hét melyik napján épp melyikbe leszek szerelmes.

Kézen fogva is sétáltam az egyikkel, meg egyforma ruhát vettünk fel, és megbeszéltük, mi lesz az ebéd az esküvőnkön.

2017. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én oviban nem voltam "szerelmes". Játszásiból sem. De elvileg egy fiú szerelmes volt belém :D.


Ami nálam a legkorábbi ilyen "majdnem-szerelem" volt, az olyan 10-11 éves korom környékén volt. Plátói volt.


Amúgy nincs gyerekem, de remélem, nem baj, ha így is válaszoltam, mert érdekel a téma.

2017. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!