Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kicsi gyereknek színes vagy...

Kicsi gyereknek színes vagy fehér bugyi praktikusabb? ti milyet vettetek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 11:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Hat ez aztan teljesen mindegy! A szin nem befolyasolja a praktikussagot...........mivel van rajta nadrag.
2017. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ki kell mosni rendesen és akkor mindegy milyen színű...én mintásakat vettem mert a lányom így motiváltabb volt a szobatisztaság ügyében
2017. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A fehéret azért szerettem jobban mert könnyebb tisztítani, ha odafigyelek akkor mindig hófehér marad és nem kopik ki a szine. De a szines vagy mintás is ugyanolyan jó, arra is lehet vigyázni. Szerintem sok különbség nincs.
2017. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ami tetszik neki, színes, figurás.
2017. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

a fiamnak vettem mind a kettőt. szerintem mindegy, bár én alapból nem szeretem a fehéret, "nem tudok mosni", meg kényes a fehér...stb. de ettől eltekintve teljesen mindegy szerintem is.

vagy mért kérdezed?

2017. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
praktikusabb? milyen szempontból?
2017. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szín a lényeg hanem a minta :)

Ha nem szobatisztaság környékére gondolsz akkor is mindegy a szín. Én színeseket veszek es ha lehet mintásat pl c&a, kik.

Szerintem ilyenkor már nem kimoshatatlan a kaki mint mikor ici pici.

2017. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Hu ez mar az elbutulas felsofoka, arrol beszelgetni idegenekkel hogy milyen szinu bugyi a legjobb a gyereknek :))) Ne erts felre en is irtam (1.), de ilyenkor mindig arra gondolok hogy bakker mennyire igaz hogy a kisgyerekes anyuka beszukul es elbutul es baromsagokon rugozik :))) Es tenyleg!
2017. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Írja ezt egy olyan anyuka, aki már a 2. kommentet küldi. Ha magadra is gondoltál úgy rendben van a válasz.

A praktikusságot valószinű úgy értette a kérdező, hogy melyiket könnyebb tisztítani. Én a fehéret simán betenném akár 90 fokos mosásraa is, a színeset 60 fokba, de még ekkora hőfokon is lejönnek a minták. Mi fehérneműt nem mosunk 60 alatt, majd a nagyon kényeseket kézzel.

Tehát tisztántarthatóság szempontjából tényleg prktikusabb a fehér, és azt ahogy valamelyik válaszoló is írta, kis odafigyeléssel szép fehéren tudod tartani.

Az másik kérdés, ha már nagyobb a gyerek biztos a mintás tetszik majd neki.

2017. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
*majd, max. akart lenni
2017. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!