Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondoltok a bugyikról, melyiket preferáljátok?

Figyelt kérdés

A kérdésem főleg 25/30+ korosztálynak szól: milyen bugyit szerettek nézni, mi tetszik és miért, mi az ami nem tetszik.

Gondolok arra is, hogy azokon a nőkön akiknek nem teljesen kigyúrt a feneke milyen bugyi tetszik?

Például csak a tanga mindenkin, vagy a tanga igénytelen, csak a rendes bugyi tetszik, vagy a franciabugyik tetszenek, vagy igénytelennek tartom a párducmintás tangát, vagy felizgat a csipkés, stb.

Életkort is írjatok legyetek szívesek! Köszönöm :)



2017. febr. 13. 21:59
1 2 3
 1/29 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

Francia tetszik nekem legjobban.

24

2017. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Tanga, tanga és tanga! :-P
2017. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Az tetszene a legjobban,amelyiket én húzhatnám le a nőről. Egyébként a tanga tetszik, de a francia sem rossz.
2017. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Tanga, csipkés.
2017. febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Vörös francia vagy fekete :3 az a legtutibb
2017. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Bár én még csak 23 éves vagyok, megosztanám a véleményemet. Igazából rengeteg dolog "ízlik", szóval nincs könnyű dolgom.


Hosszú távú viselésre mindenképp olyat válasszon, ami kényelmes. Erre minden bizonnyal a pamutból készültek a legjobbak, az pedig már ízlés kérdése, hogy tangát visel-e, rendes bugyit vagy épp franciát. Mivel úgyis vesz még rá nadrágot vagy szoknyát, úgysem fog látszani. Kivéve, ha olyan a ruha anyaga, hogy átlátszó, bár ez főleg a nyári időszakban jellemző. Annyi van akkor, hogy színben passzoljon a nadrághoz, mert nem a legszebb dolog a világon, ha nagyon átlátszik a bugyi (vagy épp a fenék).


Ha kimondottan nekem akarna tetszeni, akkor inkább a francia bugyit preferálom, és lényegtelen, hogy pamut-e vagy csipkés. Pamutban az sem baj, ha mintás. Szóval ez teljesen jó:

[link]

[link]

Mindegyikhez lehet találni hozzáillő babydollt illetve combfixet, és úgy már teljes a kép:

[link]

[link]


Egyébként egy ilyen is nagyon fel tud izgatni:

[link]

[link]

2017. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ! :)

Az utolsó kettő számomra nehezen értelmezhető, egyrészt én nem szívesen vennék fel ilyet, nekem azt hiszem a franciabugyi áll jól, másrészt biszex lányként nem tudom mit kéne csinálni a partneren egy ilyen bugyival. De érdekes, köszönöm hogy küldtél képeket is.


Várom mások válaszát is :)

2017. febr. 13. 22:49
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Tanga igénytelen. Műszálas bugyi igénytelen. Pamut "sima" vagy francia bugyi indít be (mármint ami benne van)

28F

2017. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kettőnek randibugyi vagy nyitott bugyi a magyar neve. Az a lényege, hogy a puncidnál nincs összevarrva, így "szétnyitható" - rajtad lehet szex közben. De mutatok egy másik képet, így világosabb lesz:

[link]

[link]


23/F

2017. febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, csak állatmintás (párduc, zebra meg ilyenek) ne legyen - az valami förtelmes.


Szerintem ebben a korosztályban a csajok azért már tudják, hogy nekik mi áll jól. Akinek kicsi a feneke pl. vesz fel tangát és nagyobbnak tűnik a "bőrfelület", míg akinek szélesebb a csípője / nagyobb a feneke vesz fel egy francia jellegűt.


30F

2017. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!