Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgásnál ha...

Magzatvíz szivárgásnál ha megszárad, akkor fehér folt marad a fehérneműn? Illetve a bugyi külső része is nedves lesz, vagy csak a belseje?

Figyelt kérdés
Elég bő folyásom van (szerdán voltam orvosnál), vizes,és miután megszárad,akkor fehér folt marad a fehérneműn, illetve csak ritkán ázik át a bugyim, csak a belső része nedves. Ez lehet magzatvíz?
2015. ápr. 5. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de ezt ennyiből senki nem fogja megmondani. Vannak magzatvizet kimutató betétek, de ránézésre nem tudsz következtetést levonni arról, hogy ez bő folyás, vagy víz.
2015. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem hagyott foltot.
2015. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem. Hány hetes terhes vagy?

Én akkor döbbentem rá, hogy ez már magzatvíz, amikor rácseppent a wc karimájára.

2015. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
25,de már talán a 15.héttől van ilyen vizes folyásom. Kétszer kaptam rá kúpot, de nem múlik el. Talán egy rövid időre, majd megint előjön. Csak most rettegek a koraszüléstől, és félek, hogy nehogy a magzatvíz legyen.
2015. ápr. 5. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! vegyél magzatvíz kimutató betétet. Ha elszínesedik - az ott leírtak szerint akkor igen. Másrészt volt egy olyan régi módszer, hogy ha egy sima egyszerű papírzsebkendőt beteszel mint egy tisztasági betétet és kb egy óra alatt megszárad, az is általában magzatvíz.
2015. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!