Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ijedtemben megpofoztam,...

Ijedtemben megpofoztam, meddig fog látszani?

Figyelt kérdés

Ki akart rohanni az autóútra, én meg hirtelen alig bírtam elkapni és hirtelen kapott tőlem egy nagy pofont, ami annyira bánt, meg az egész jelenet, pláne hogy ma is látszik, piros véraláfutás, hogy elvittem ma orvoshoz, de azt mondta ennél nagyobb baj nincs.

Csak ahogy néztek rám a váróban is a szülők..


2017. máj. 29. 11:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Véraláfutásos pofont adni azért gáz. Szánalmas vagy! De majd elmúlik...
2017. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%
A helye miatt nem kell aggódj, az el fog múlni pár nap alatt. A dühkitöréseidet viszont tanuld meg kezelni, mert ez minden, csak nem normális.
2017. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Egy-két napig szerintem.

Elhiszem, hogy megijedtél, nincs is rosszabb, mint minkor szalad az út felé és látod a kocsit :S

A pofont ijedtedben adtam, már megbántad és inkább egy pofon, mint súlyos baleset, vagy temetés.

2017. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
13%
Te jó ég! Ez durva:( Kérj bocsánatot legalább és vegyél neki valamit:( Most már biztos nem fog kifutni az útra, de nem azért mert tudja hogy nem helyes, hanem mert meg van félemlítve:(
2017. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Mekkora gyerekről van egyébként szó?
2017. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%

Azért ez nem dühkitörés. Vészhelyzetben sok ember nem tud megfelelően reagálni, és mindenki megijedt volna. Nem védelek, kérdező, de meg tudlak érteni.

A többi szülő a váróban meg foglalkozzon a saját gyerekével, nem hinném, hogy azok tökéletesek.

2017. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%

Hát ha az véraláfutásos, akkor néhány napig bizony látszani fog, tegyél rá jeges borogatást az javít kicsit a helyzeten.

Mekkora gyerek? Kérj tőle bocsánatot, mert oké hogy az útra nem engedjük ki, de ez azért durva.

Mellesleg megjegyzem az orvosnak kötelessége lenne jelenteni a gyámhivatal felé, szóval szerencséd ha ezt egy legyintéssel elintézte.

2017. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

inkább ő sírjon mint te hogy elütötte a kocsi.

lehet lepontozni

2017. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Jaj hagyjátok már békén! Érezhetően nem direkt csinálta! El vitte orvoshoz is!

Az, hogy nagyra sikerült, a helyzet adta, szerencsétlen helyzet, de nem direkt csinálta... Ha verve lenne folyton a gyerek, már nem lenne vele....

2017. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%

Jezusom....kerjen bocsanatot????miert is?

Bocs draga gyermekem,hogy visszarantottalak es igy nem ment at a nyakadon egy auto....????

Ti komolyan bocsanatot kertek minden pofonert(akar nagyobb,akar kisebb)???minden fenekrecsapasert?

Mostmar legalabb tudom miert van ennyi hisztis,anyukat rugdoso,ordito kis semmirekello az utcan...

En nem azt mondom,hogy a gyereket verni kell,lilara..de ha mar igy alakult,a leheto legnagyobb hulyeseg bocsanatot kerni.kisgyerektol meg plane.

Van 3 fiam.nemsokszor,de kaptak,ha a helyzet ugy kivanta.nem kertem bocsanatot,megsem lettek lelki serultek.viszont tudjak,hogy kell viselkedni az utcan,a boltban,strandon,jatszin...

2017. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!