Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire számítsak, ha vki feljele...

Mire számítsak, ha vki feljelent, amiért megpofoztam a fiamat?

Figyelt kérdés
Azt most nem kérem, hogy mennyire volt vagy nem volt jogos. Mi történik ilyen esetben?
2014. aug. 18. 19:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
Most ez komoly? Én azt jelenteném fel aki beleszól a gyereked nevelésébe.
2014. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha felholtra verted, akkor a gyereket akar nevelesbe is vehetik, teged meg lecsukhatnak.

Ha csak siman egy neelo celzatu fules volt, akkor semmi kovetkezmenye nem lesz.

2014. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Kapott egy pofont vagy annál több volt.

2014. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
Hahaha szerinted egy pofon miatt barmi is lehet? Tudod te hany gyereket szoktak felpofozni? Nem amerikaban vagyunk h mindenkit, mindenert feljelentenek es meg is nyerik! :D
2014. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%

Ismerek ilyet a környezetemben, ahol apuka pofozta fel a gyereket. Gyámhatóságra kell időnként bemenniük és ott elbeszélgetnek velük, figyelemmel kísérik a családot azóta.

Neked meg fejleszteni kellene az indulatkezelést, mert erre rá lehet szokni. A gyerek egyre vadabb lesz a pofonoktól, te meg egyre többet pofozkodsz.... Ez nem normális és természetes, még ha sajnos gyakori is egyes családokban!

2014. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%
Még jó, hogy nem az agresszív ember a hibás, hanem az aki szóváteszi.
2014. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Basszus na ezért van ennyi neveletlen taj paraszt kölyök,mert már pofont sem kaphatnak,mert szegény kicsi lelkük összetörik...szánalom basszus van olyan akinek igenis kell a pofon
2014. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Én majd hanyatt vágtam magam amikor anyám mondta,hogy tanulták,hogy ez már erőszak,és tiltja a törvény.Mondjuk én sosem pofoztam meg,de a seggére,kezére kapott már.Viszont azért is feljelenthetnének.Őrület.
2014. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%

Micsoda világ az ami elítéli az erőszakot.

Furcsa mi?

2014. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
Ez aztán erőszak...hú 56%os érdekesen gondolkodsz,nem az a szégyen ami lesz a társadalomból,ha a gyerek már pofont sem kaphat,senki nem mondta,hogy verni kell a gyereket,de úgy látszik fogalom zavarban szenvedsz
2014. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!