Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányom szeretném ha...

3 éves kislányom szeretném ha modellkedne. Ismertek jó ügynökségeket?

Figyelt kérdés

Szép, attraktív kislány, nagyon élénk, mozgékony, szeret énekelni, táncolni, szerepelni. Megkérdeztem szeretne e modell lenni és határozottan igen volt a válasza.

Ismertek rendes, jó ügynökségeket akik nem a lenyúlásra mennek, hanem tényleg foglalkoztatják a tehetséges gyerekeket?



2017. máj. 31. 15:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
70%
Nem ismerek.
2017. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
Majomkodás helyett inkább irasd be zenét tanulni vagy angolra, esetleg táncra, sportra. Ezek hasznosabb dolgok. A szépség pedig relatív, főleg ha egy anya írja a gyerekéről.
2017. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Mielőtt keresel a hároméves kislányodnak egy modellügynökséget, inkább picikét arra buzdítanálak, olvasgass ennek az egésznek a hátteréről, a lélektanáról, és próbáld abból a szempontból nézni, hogy jó-e ez a gyereknek (nem neked), akár rövid, akár hosszabb távon. Nemcsak az esetleges kudarcokra kell gondolni, bár bizonyára azok is lesznek, hanem hogy jó dolog-e ekkora hangsúlyt fektetni pici korban a külső megjelenés fontosságára, vagy esetleg előbb más dolgokra tanítanád, más hatásoknak szeretnéd kitenni, más értékrendet szeretnél neki átadni. Meg hogy egy ilyen verseny vagy bemutató mennyire életszerű helyzet vajon egy kisgyereknek, akinek jószerivel az lenne a "dolga", hogy a sárban dagonyázzon az udvaron (oké, persze, nem csak az, de érted, remélem, mire gondolok).
2017. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

10-bol 8 kislany ilyen. A "modellkedes" ugy mukodik, hogy anyuka kifizet 60e es a csillagos eg kozotti savban egy portfolio elkeszitest a gyerekenek, es az ugynokseg majd keres ha akadt munka. A portfolio kivalasztasakor aradoznak hogy milyen szep a gyereked es ezerbol egynek van ilyen kulonleges kisugarzasa es a legdragabbat ajanljak, mert azzal reeeeengeteg megkeresesetek lesz. Szoval kivalasztod a 200 ezrest es kapsz a gyerekrol 120 csodacuki fotot dvd-n.

Aztan mondjuk egy honap mulva felhivnak, hogy az Auchan ujsagba a gyerekcipok reklamozasara fotoznak a gyereked. Elviszed, napkozben ellovik a fotokat es te kapsz egy tizest. Aztan ez vagy megismetlodik, vagy nem.

De inkabb nem, mert a szerkeszto unokahuga meg a keresztlanya is csodaszep es rajonnek hogy pont megfelel a celnak o is. Szoval nagyjabol ennyi :)

2017. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is, amit leírtál utolsó, ezért szeretném körbejárni a dolgot.
2017. máj. 31. 15:44
 6/39 anonim ***** válasza:
89%

Es esetleg mast kerdeztel mar tole, hogy mi szeretne lenni?

Vagy a szajaba adtad a szavakat, o meg a korahoz merten nagyon eretten es hatarozott igent felelt? Hat ne haragudj, de szerintem egy ilyen koru gyereknek fogalma sincs meg rola, hogy mi szeretne lenni, arrol meg de plane, hogy ez kb mivel jarna. Lattal esetleg masik 3 eves kislanyt is mostanaban? Vagy 2 evest? Szinte mind imad szerepelni, meg tancolni, meg produkalni magat a tukor vagy masok elott.

Ettol fuggetlenul azt csinalsz vele amit akarsz, es nem, en sem ismerek ilyen ugynokseget, mert eszembe sem jutna ennek kitenni a gyeereket!

Az en gyerekem maradjon gyerek amig lehet. Elvezze ezt a kort, ne dolgozzon! Es foleg nem az o hatan felkapaszkodva akarok extra lovera szert tenni, vagy a be nem telejsult sajat gyerekkori almaimat megvalositani.

2017. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
78%
Megkérdezted, hogy szeretne-e modellkedni. Mert egy 3 éves aztán nagyon tudja, mi az...Kiszolgáltatnád a pedofiloknak, agyatlan.
2017. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyen ügynökségekhez érdemben szerintem csak protekcióval lehet bekerülni. Persze mindig keresnek új arcokat, de csak a lehúzás miatt, amit már fentebb írtak. Nem vinném modellkedni semmiképp, inkább beiratnám táncra, vagy zenére, annak több értelme van, és bőven ad lehetőséget a szereplésre is.

Amúgy ha megkérdeznéd tőle, hogy szeretne-e királylány lenni valószínűleg arra is igent mondana.

2017. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Mielőtt bárki megszólna, amit meg is tettetek vázolom a helyzetet.

Nem vagyok agyatlan, végrehajtási jogi szakjogász vagyok, saját végrehajóirodám van.

Nincsenek beteljesületlen álmaim, sikeres balerina voltam 3 éves koromtól kezdve,a jogi egyetem mellett is táncoltam, de amikor a saját irodám megnyitottam akkor már abbahagytam.

A kislányom tényleg gyönyörű, mindenkire ránevet, köszönöm, mosolyog. Mindenkit elbűvöl még csak ha az utcán sétálunk is. Szóval nem csak szép, a kisugárzása is fantasztikus.

Angolul ugyanannyira beszél, mint magyarul, szinkronban tanulta a két nyelvet, én tanítottam rá.

Szeptemberben ő is elkezdi a balettet.

Voltunk felmérésen az oviba íratkozás előtt, egy 5-6 éves gyerek szintjén van az intelligenciája emellett tud számolni és a betűket is ismeri.

Szóval megértette mi az a modellkedés és nem a pénzszerzés a lényeg, meg nem az én beteljesületlen vágyaim.

Nonszensz hogy egyesek rögtön milyen idiótaságokat mondanak anélkül, hogy tudnák mi van a háttérben.

Tökéletes gyerekkora van, most is kinn vagyunk a tanyánkon és "dagonyázik" a kiskecskék között.

Szóval értelmes hozzászólásokat várok. Köszönöm

2017. máj. 31. 16:10
 10/39 anonim ***** válasza:
86%
Akik nem lenyúlásra mennek?? Ez egy üzlet, mire kellene menniük? Királylány nem akar lenni?
2017. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!