Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányom szeretném ha...

3 éves kislányom szeretném ha modellkedne. Ismertek jó ügynökségeket?

Figyelt kérdés

Szép, attraktív kislány, nagyon élénk, mozgékony, szeret énekelni, táncolni, szerepelni. Megkérdeztem szeretne e modell lenni és határozottan igen volt a válasza.

Ismertek rendes, jó ügynökségeket akik nem a lenyúlásra mennek, hanem tényleg foglalkoztatják a tehetséges gyerekeket?



2017. máj. 31. 15:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
87%
Megkönnyeztem, annyira tökéletes a családotok a te balerina múltaddal a végrehajtó irodáddal, a szuper intelligens gyerekeddel, kecskéstől, bőröstöl. Kár, hogy ennek a negyede se igaz. 😀
2017. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, kàr volt leìrnod a foglalkozásod. Így mèg gàzabb ez a modellfszság, amibe a saját gyereked akarod belevinni!

3èvesen határozott igent mondott a modellkedèsre?? Ès szerinted neki van fogalma arról, mi fán terem a modellkedès?

Egyèbkènt meg kevès csúf 3èvest láttam, szóval..

2017. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Köszi a sok rosszindulatú hozzászólást.

Egyedül még a kérdésemre nem érkezett egyetlen válasz sem.

Aki meg nem hiszi el, hogy mindez valós, járjon utána ;)

2017. máj. 31. 19:15
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Kamunak jobb lenne, mint ez a sznobköcsögjogászvagyok tèma
2017. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne modellkedjen, ha akar sem már bocsi. De tudod milyen az a szakma? Trottyos vén pedomacik nézegetik a kislányodat kb 20 éves koráig. Mert utána már "nem elég fiatalos", és vége a szakmájának. Egyet tudok javasolni: minél több sportot! Már 13 vagyok, semmi értelme elkezdem gerendázni, pedig szeretnék nagyon is. De a lehetőség elszállt. Balettozni is akartam, de anyám csak legyintett. Azóta is vágyam valamit rendesen sportolni, de már mit? Mindenki 4 évesen kezdi legkésöbb, mindenről lekéstem. Kérek minden anyát, hogy gimnasztikára, tornára, balettra, focira, úszasra, futásra vagy kézire, akármire irasaa be a gyermekét! Hogy senki se j@rjon úgy mint én. Ha akarja abbahagyja, csak a lehetősége legyen meg. De Kérdező, miért nem akarod hogy inkább mondjuk lovagoljon? Használhatja a szépségét, kisugárzását és még sport is. Vagy elkezdhetne járni ahogy mondták zenére. Nagyon jó tud lenni. Vagy akár énekelhetne is. Mindene megvan. Most kell lépni, mert utána az önbizalma má csak csökkenni fog. Az iskolában nagyon tud az emberen dobni ha tud énekelni. Ezen a p@lyán pl tanárnak is el lehet helyezkedni. De te tudod.
2017. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
88%

25-os hozzaszolast olvasva vegig egy dolog jart a fejemben:


Egy 13 eves lanynak sokkal tobb esze van mint a hiperintelligens jogasznak.

2017. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Beírod a keresőbe, felhívsz párat és eldöntöd. A barátnőm lányát leszólították 15 évesen. A barátnőm elment vele az ügynökséghez. Kapott sok munkát, de a nagyobb munkákhoz neki fél évre Thaiföldre stb. kellett volna utaznia. A barátnőm ebbe nem ment bele. Volt, hogy hívták egy castingra 17 évesen a lányt és úgy lehordták a sárga földig, mert a barna haját feketére festette, hogy szinte sírva jött ki.18 éves korára a lány már kezdett kiégni és playboy modell akart lenni, szerencsére nem lett.Én biztos nem tenném ki a lányomat ennek. Kicsinek pedig a csalódásnak sem, hogy mégse választják be.
2017. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
egy tanult jogász hogy tehet fel ilyen kérdést???
2017. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
96%
Most megkérdeztem a 3 éves kisfiamat akar-e űrhajós lenni. Azt mondja igen. Tudja valaki a NASA telefonszámát?
2017. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg arra jutottál a végzettségeddel j a gyk-s mamikat kérdezd erről, ahelyett h beírnád a google-be. Egyébként kb 1 hónapja volt hasonló kérdés itt is, azt is kidobná...

Gratula!

Egyébként, ha itt tudná is valaki a "tuti" ügynökség nevét stb. Majd pont hirdeti h ezzel akár konkurenciát csináljon maguknak. Ugyan már!


És ez valóban úgy kezdődik h csináltatsz portfóliót, aztán majd szólnak h menjetek el castingra. ( többnyire nem csak a fotók alapján választanak)


A lényeg az h a szuper szép,ügyes,okos,tehetséges stb lányodat tanítsd meg "guglizni" ha neked nem megy.

2017. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!