Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányom szeretném ha...

3 éves kislányom szeretném ha modellkedne. Ismertek jó ügynökségeket?

Figyelt kérdés

Szép, attraktív kislány, nagyon élénk, mozgékony, szeret énekelni, táncolni, szerepelni. Megkérdeztem szeretne e modell lenni és határozottan igen volt a válasza.

Ismertek rendes, jó ügynökségeket akik nem a lenyúlásra mennek, hanem tényleg foglalkoztatják a tehetséges gyerekeket?



2017. máj. 31. 15:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
92%

Ha ennyire okos, miert egy ilyen libaszakmat akarsz neki?

Ha ennyire okos vagy, miert gondolod, hogy egy libaszakma jo a lanyodnak?


Jogasz anyuka egy ketnyelven beszelo hiperintelligens gyerekkel es mit akarnak? Modellkedni........ilyenkor sosem tudom kamu-e a kerdes :)

2017. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
93%
Ez amugy olyan erdekes. Akarhanyszor valaki hulyeseget kerdez (bocs de hiperintelligens ember utananez az ugynoksegeknek hogy mik vannak es leul veluk beszelgetesre) es a gyereket akarja fotoztatni, azokrol MINDIG kiderul hogy sztarugyvedek vagy agysebeszek es az egesz csalad ot nyelven beszel......
2017. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én gyerekem lenne ilyen okos, hogy 3-4 évvel megelőzi a kortársait szakértők szerint is, én biztos arra buzdítanám, hogy atomfizikus legyen, ne pedig modell.

De te tudod, hiszen te vagy az anyja. Vágjátok bele, aztán ha nem tetszik, abba lehet hagyni.

2017. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az lemaradt, hogy az érdeklődési körét a szülő nagyban befolyásolja. Például sportolók gyerekei mind nagyon ügyesek a szüleik sportjában, hiszen azzal ismertetik meg, abban támogatják leginkább, ráadásul mindig példaként tekintenek a szülőre, akinek az elismerését szeretnék elnyerni.

Persze sok esetben pont ez vezet frusztrációhoz, ha kiderül hogy mégsem olyan tehetséges mint a szülők. Jó példa erre talán Détár Enikő lánya aki valami tehetségkutatóban alázta meg magát a nagyközönség előtt.

Ez csak annyiban kapcsolódott a kérdéshez, hogy a gyerek az iránt fog érdeklődést tanúsítani, amivel úgy érzi örömet okozhat neked.

2017. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Ha tetszik neki, akkor csinálhatja, de ha nem hát otthagyjuk.

Onnan indult ez az egész, hogy megkérdezte a Pampers-es reklámban játszó gyerekeket hogy választották ki oda, miért pont az a gyerek kacag benne nem pont egy másik.

Ekkor elmondtam neki, hogy válogatáson kell részt venni és ez ún. modellkedés. Erre mondta, hogy ő is akar szerepelni.

Három napig szó sem esett róla, aztán megkérdeztem érdekli e még a modellkedés és akkor mondta, hogy igen.

De semmiképpen sem akarom, hogy csalódás érje, ezért kérdeztem, hogy melyik a nem lenyúlásra utazó cég, hanem amelyik komoly.

Mellesleg lehet, hogy atomfizikus lesz.

Az ő választása.

Én is balerinából lettem jogász.

2017. máj. 31. 17:29
 16/39 anonim ***** válasza:
98%

nekem az a fura hogy az én lányomra is azt mondják, gyönyörű, szépséges, nem mindennapi a kisugárzása, sőt felmérésen is voltunk (mozgásból lemaradásból adódó okból kifolyólag) és neki is azt mondták hogy intelligenciája 5-6 éves szint :D szintén 3 éves..

szóval vagy az én lányom is menjen modellnek, vagy van egy teljesen átlagos gyereked, akinek a fizetős felmérésen meg úgy általában a külsejéről azt mondták amit anyuka hallani akar.

2017. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Az en kozepso lanyom - igaz, mar 9 eves - 5 evesen kezdett ritmikus gimnasztikara jarni, rengeteg jo mozdulatot megtanult, szerintem tobbet er ez a mozgas, mint pozolni a kameraknak.


Ez most szemelyes velemeny, le lehet pontozni aki nem ert egyet, de a gyerekmodellek, azaz amelyik hires, annyit torodik a hirnevevel, hogy gyerekkora szinte nincs is.


A legnagyobb lanyom balettozik, az is jo dolog. :)

2017. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

A balettre már beiratkoztunk, de nincs nyáron oktatás csak szeptemberben lesz.

Az RSG-re én is gondoltam, szerintem az is menne neki, majd elválik melyiket szereti jobban.

2017. máj. 31. 17:49
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
De amugy is.. Ne eld bele magad, mert lehet, hogy a "szakemberek" ugy itelik, hogy megsem jo a kislanyod, ugy ahogy pozol, stb. Szoval.. nem akarom kedvedet szegni, de most ezt megalmodod, aztan szertefoszlik, akkor?
2017. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem iskolát keresel inkább neki? Mehetne mindjárt másodikba, ha úgyis ismeri a betűket :) Bocs, nem akarom túl komolytalanra venni a figurát, de egy minden téren extrém-hiperintelligens és páratlanul szép gyerek... lehetséges lenne, hogy még egy átlaganyukához képest is iciri-picikét elfogultan látod a helyzetet? Hidd el, nem kell hiperszuper-extrakülönlegesnek, zseninek meg topmodell-balerina-sztárjogásznak lenni, neked se meg a gyereknek se, anélkül is épp elég jók lehettek. Minden jót a továbbiakban is!
2017. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!