Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok milyen büntetések...

Nálatok milyen büntetések vannak/voltak?

Figyelt kérdés
Ne gondoljatok semmi rosszra csak ha mar milliószor elmondtad szépen es nem segit volt valami pl a kolegnőm kukába dobta a jatékát a fianak, vagy hallottam olyat hogy bejött a 3ig számolok módszer vagy nem kap valami edesseget vagy mondta egy masik kolegnőm hidegvizes módszert. Azt ki is zárnam itt meg mielőtt nekem esne valaki.
2017. jún. 8. 13:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%

Én vagyok a táblás. Én csináltam, egy sima, boltban kapható filc táblát, méterárú boltban lehet venni ilyen kis tépőzáras figurákat, de te is varrhatsz kis kézügyességgel.


ilyen a táblánk csak kisebb

[link]


a figurák pedig bármit ábrázolhatnak, én mosolygós smile-iket készítettem, vagyis kettő van ami csak félig mosolyog, hat ami szépen mosolyog és és kettő ami már vigyorog. A félig mosolygósakat az elején tesszük fel, és minél közelebb a cél, haladunk a mosolygósabb fejek felé.


De persze ez részletkérdés, bármilyen figura megfelel a célnak, csak én úgy gondoltam, ezzel is jobban szemléltetem hogy egyre jobban halad a cél felé, és ez is motiválja kicsit.


ilyenek a mijeink csak nem mignonosak, és a harmadik a teliszájjal nevetős


[link]

2017. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%

"A gyereknevelés azt jelenti, hogy ezerszer milliószor elmondod, ez a dolgod."


Tudja a fene...elsősorban nem vagyok papagáj, hogy ezerszer mondjam ugyanazt. Másodsorban, ha harmadszorra nem érti meg, szerintem felesleges ismételgetni, más metódust kell keresni. Mert vagy tényleg nem érti, vagy nem akarja érteni.


Harmadsorban, én még jól emlékszem, pedig már vénasszony vagyok, hogy a tizedszer való elismétlése ugyannak a dolognak, ami már elsőre sem érdekelt, funkcionális süketté tett. Magyarán, egyik fülemen be, a másikon ki.

2017. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
53%

#4

Elmész a fenébe, te bunkó. Neked és a fajtádnak vannak kölykeid, nem nekem.


Ja, 1-es voltam, agyhalottkám.

2017. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Értem mindenki valaszát.

Igazábol nalunk az evessel meg a bilivel meg hogy megyünk mamához nincs gond. Veszi a polót. A nadragot még nehezen a szandalt is szépen veszi. A bilire se kellett fenyegetni ráül es kesz. Inkább hogy elszalad vele a ló nagyon!

Ha fáradt aludjon.

Reggel 8tól az udavron vagyunk 11ig kb ha meleg van. Utana csend mese redőny le oda fekszek mellé. 1 oran keresztül fekszem eredmenytelenül.... mindannyisor mikor ugral lefeketetem pedig látom almos mert elesik és asitozik is.

Nulla siker. 3ig hagyom lehetőséget aludni neki tenyleg, semmi... utána mar nem mert akkor este sosem alszik el.

Valamelyik nap levolt terivte egy plüss takaró ráfeküdtem hogy jó akkor ha te nem alszol majd én. Szo szerint rácibalt a hajamra mert rafekùtem és az az öve mit képzelek en hisztit nyomott termeszetesen addig üvöltott meg hátra esett es beverte a fejét akkor meg már azért, de még ilyenkor se alszij el ha odabujok hozzá akkor se.

Elmondtan hogy ne szórja a kutyára a sodert mert megfogja harapni előbb utóbb. Nem hiszi el addig még meg nem csipi. A kutyánk pedig tenyleg mindent megenged neki kb arrébb megy. Vagy a szék alá bújik alam ha mar nagyon unja.

Ovodaba gondolom ezek a dolgok javulni fognak mert ott csak több gyerek van meg a dajkak se olyanok.

2017. jún. 8. 15:06
 15/24 anonim ***** válasza:
85%
1-es,a szomszèdom ilyen, soha egy hangos szó, ötvenmilliószor elmondja ugyanazt stb. A gyerek meg egy igazi kis idegesítő ideggörcs...
2017. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%

"Elmész a fenébe, te bunkó. Neked és a fajtádnak vannak kölykeid, nem nekem.


Ja, 1-es voltam, agyhalottkám."

Ez csak egy szinoníma a gyerekre. Nem beszélsz nyelveket ? Child (gyerek) = kid (kölyök). Nemcsak az állatra használják magyarul sem. Én már láttam filmben is. Pl Hetedik Mennyországban a szülők is szokták kölyközni a gyerekeiket. Gyerekek, kölykök, srácok mind ugyanazt jelenti. Az az agyhalott, aki ezen megsértődik.

2017. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
46%
A hegyibeszéd pedig akkorsem válik be minden gyereknél. Ha nekem csak ennyi lett volna a rosszaság következménye, hogy blablabla - a legtöbb gyereket kb ennyire érdekli -, akkor több dolgot megengedtem volna magamnak. Ugyanígy nem hatott meg a szobafogság sem soha.
2017. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17%

#16


Igen, kiscsillag: 3 nyelven beszélek, miért, te mennyin?


MAGYARUL a kölyök dehonesztáló. Úgyhogy kikérem magamnak. Nevetséges vagy.

2017. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
19%

#15

Menj ki az utcára. Minden egyes idegbeteg, feszkós bunkót, vagy itt a gyk-n az összes frusztrált trollt büntetéssel, ütéssel nevelték.


Tökre bevált, nem?

2017. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
95%
Úristen.. hallottál egy idegen szót, és egyből azzal dobálózól? Azt gondolod, hogy ettől nagyobb vagy, vagy mi? Képzelem milyenek lehetnek a gyerekeid.. :)
2017. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!