Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hazamenjek 5 évesemmel a...

Hazamenjek 5 évesemmel a lakodalomból ha elfárad vagy keressek bébiszittert?

Figyelt kérdés
Július 2.jén megyünk lakodalomba.na a helyzet az hogy ha este elfárad és álmos lesz az 5 éves fiam akkor menjek vele haza vagy keressek valakit aki otthon vigyáz rá?ti mit tennétek?rokonra barátra nem tudom bízni!!!!
2017. jún. 10. 19:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
78%

"Július 2.jén" - ezt pontosan hogyan kéne kiejteni?


A kérdésre válaszolva: én hazamennék vele.

2017. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly voltunk lakodalomban a 3 éves fiunkkal. Mivel az én rokonom házasodott, így abban maradtunk a férjemmel, hogyha elfáradt és nem tud ott aludni (vittünk neki utazoagyat), akkor visszamegy vele a szállásra. Ebből az lett, hogy hajnal négykor még tancolt, mi pedig hullák voltunk. A templomi esküvőt átaludta és úgy feltöltődött, hogy egész este táncolt. Mindenki csodájára járt, hogy ez mégis hogyan van. Szilveszterkor is előbb kidőltünk mi mint ő. Úgyhogy ne vedd készpénznek, hogy ő előbb elfárad mint te.
2017. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ot eves hajnalig siman kepes bulizni:)
2017. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Mi július 22-én megyünk esküvőre a 2,5 éves fiunkkal,vidékre.

Mivel a húgom esküvője lesz,ha elfárad valószínüleg a párom fog vele visszamenni a szállodába.

Szerintem erre mondjuk nem lesz szükség,mert szilveszterkor is éjfélkor még pörög.😅

Nem tudom lesz-e templomi szertartás,de ott általában a legtöbb kisgyerek elalszik,ugyhogy ott ki tudja magát pihenni.

Ha mégis elfáradna,én hazamennék vele.

2017. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem vinném haza, inkább szitterre bíznám, mikor kidől. :)


De szeretném kiélvezni a lagzit.

2017. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat 1.-jént akartam írni.
2017. jún. 10. 21:15
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Az én gyerekeim mindenféle életkorban voltak velünk lagziban, 8 hónapostól kisiskoláskorig. Soha nem volt gond. A pici a babakocsiban aludt, a nagyobbak nem dőltek ki. De voltak olyanok, akik meg ott aludtak az összetolt székeken, szóval mindent meg lehet oldani.

Helyesen: 1-én.

2017. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
1-jen.
2017. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Nincs j, nézz utána bátran. Szóval helyesen: 1-én.
2017. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na igen, lepontozni, meg okoskodni ész nélkül, az megy. De sajnos, akkor sem lesz igazad. :)
2017. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!